Haberi Paylaş

Küle dönen ormanlık alanlarda çalışmalar sürüyor

Küle dönen ormanlık alanlarda çalışmalar sürüyor Muğla Marmaris'te başlayan ve dört gün süren orman yangını sonrası küle dönen ormanlık alanlar drone ile görüntülendi.

Küle dönen ormanlık alanlarda çalışmalar sürüyor

MUĞLA - Muğla Marmaris'te başlayan ve dört gün süren orman yangını sonrası küle dönen ormanlık alanlar drone ile görüntülendi.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangını dört gün sonra kontrol altına alındı. Bölgede 4 bin 500 ekip karadan araçlarla, havadan ise 64 araç ile müdahalede bulunuldu. Soğutma çalışmalarının devam ettiği bölgede ise hem havadan, hem karadan çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Diğer yanan 4 bin 500 hektarlık yanan ormanlar drone ile havadan görüntülenirken, yemyeşil ormanların yok olduğu görüldü.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Hakan Gönül - Güncel

Marmaris Tragger Muğla Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title