Kiza'dan bir ilk daha - Haberler
Haberi Paylaş

Kiza'dan bir ilk daha

Bültenler - Güncel
Kiza'dan bir ilk daha

Kiza Kurumsal İş Merkezi, bir ilke daha imza atarak, isteyenlere, istedikleri oda sayısı ve büyüklükte ofis sahibi olma imkânı sunuyor.

Balak Metal ve Kurt İnşaat ortaklığıyla Adana- Mersin D-400 karayolu, otogar kavşağındaki eski Tekel fabrikası arazisinde inşa edilen Kiza Kurumsal İş Merkezi, her geçen gün yükselmeye devam ediyor. 12 blokta 990 ofis, 287 iş yeri ve 120 odalı business otelden oluşan Kiza, akıllı ofis teknolojileriyle donatılmış farklı ofis seçenekleriyle, klasik ofis mantığından kurtulup, daha rahat, daha ferah ve sorunsuz bir ortamda çalışmayı arzu eden iş dünyası temsilcilerini bekliyor. Modern mimarisi, doğru lokasyonu ve sosyal alanlarıyla iş merkezinden çok yaşam merkezi olan Kiza, ticarette güç kazanmak isteyen iş dünyasının profesyonellerine sınırsız avantaj ve imkân sağlıyor.

İDEAL ÖLÇÜLERDE OFİS FIRSATI

Adana iş dünyasını yeniliklerle tanıştırmaya devam eden Kiza Kurumsal İş Merkezi, bir ilke daha imza atıyor. Uygulamayla müşteri, istediği oda sayısı, oda büyüklüğü ve metrekarelerde ofis sahibi olma şansını yakalıyor.

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, müşteriye ofisini istediği ölçülerde tasarlama imkanının sunulduğu bu modelin Adana'da ilk kez uygulandığını belirterek, "Herkesin ihtiyacı olan oda sayısı farklı oluyor. Kimine 2 oda yeterken, kiminin ihtiyacını 5 oda karşılıyor. Oda büyüklüklerinde de tercihler değişebiliyor. Bazı müşteriler daha küçük odalar talep ederken, bazıları daha büyük ve geniş odalar istiyor. Biz de tüm bu talepleri karşılayabilmek için müşteriyi özgür bırakıyoruz. Müşteri bize ihtiyacı olan oda sayısını, odalarda istedikleri ölçüleri veriyor. Biz de müşterinin istediği metrekarelerde ofisi hazırlıyoruz. Böylelikle müşteri, kendisi için ideal olan ofise kavuşmuş oluyor" dedi.

Ofisleri yeni sahiplerine dayalı döşeli olarak da teslim edebileceklerini kaydeden Kurt, bunun için ürün yelpazesi çok geniş olan bir ofis mobilyaları firması ile işbirliği yaptıklarını ve 7 ayrı paket seçeneği hazırladıklarını ifade etti. Kurt, "7 ayrı ofis mobilyası seçeneğinin yanı sıra karma paketlere de imkân tanıdık. İsteyen müşterimiz, kendi zevkine göre de mobilyasını seçebilecek" diye konuştu.

YENİLİKLER ARTARAK SÜRECEK

Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde mutlu bir çalışma ortamı sağlama adına müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun adımlar attıklarını belirten Aydın Kurt, Kiza'nın sektöre kazandırdığı yeniliklerin, bundan sonraki süreçte de artarak devam edeceğini kaydetti.

Bültenler / Güncel

Aydın Kurt, Mersin, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title