Haberler

Kaymakam Yurt, Romanları Ağırladı

Abone Ol

Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Tekirdağ Roman Dans ve Müzik Korosu’nu ağırladı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Tekirdağ Roman Dans ve Müzik Korosu'nu ağırladı.

Tekirdağ Valiliği, Süleymanpaşa Kaymakamlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı tarafından proje kapsamında desteklenen Tekirdağ Roman Dans ve Müzik Korosu, Kaymakam Yurt'u makamında ziyaret etti. 12 erkek ve 12 kadının oluşturduğu Tekirdağ Roman Dans ve Müzik Korosu, Roman müziğinin yanında çeşitli ezgileri de çalıp söylediklerini, bu grupta severek görev aldıklarını belirtti. Koro, grubun orta yaştan oluştuğunu, evli, bekar ve çocuk sahibi olanlarla birlikte çok uyumlu bir ekip olduklarını, çalışmalarını hafta içi her gün keyifle sürdürdüklerini ifade ederek Kaymakam Yurt'a maddi ve manevi desteklerinden dolayı şükranlarını sundu.

Kaymakam Yurt da Tekirdağ Roman Dans ve Müzik Korosu'na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, grup içerisinde uyumlu ve başarılı çalışmalarıyla yeni projeler üretebileceklerini, mahalleye örnek olabileceklerini, seslerini duyurabileceklerini, mahalle gençlerine ışık olabileceklerini belirtti. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Süleymanpaşa Arslan Yurt Tekirdağ Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Gönül Dağı 118. bölüm fragmanı izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izle! Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (10 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Bursa'da Deprem mi oldu? Bursa'da nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? PSG - Nantes maçı ne zaman? PSG - Nantes maçı hangi kanalda, saat kaçta? Açıköğretim sınavlarında kalem veriliyor mu 2023? Açıköğretim sınavlarında kalem, silgi, su, kalemtraş verilecek mi? AÖF sınavında kalem veriliyor mu? AÖF sınavında silgi, su, verilecek mi? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (9 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Saffet Sancaklı istifa mı etti? MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı neden istifa etti, sebebi ne? Yılbaşında okullar tatil mi? Yılbaşında okullar resmi tatil mi, değil mi? Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Yunan adaları kapı vizesi ücreti belli oldu mu? Süper Lig maçları nereden izlenir? Trendyol Süper Lig maçları hangi platformda yayınlanıyor? Keçiören Belediyesi hangi parti? Keçiören Belediye başkanı hangi partiden seçildi? Keçiören Belediye başkanı kimdir? Pınar Karşıyaka - Galatasaray Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Pınar Karşıyaka - Galatasaray Basket maçı ne zaman? Beşiktaş - Fenerbahçe maçı hangi kanalda, saat kaçta? Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ne zaman? Beşiktaş-Fenerbahçe maçı ilk 11'ler belli oldu mu? Beşiktaş-Fenerbahçe maçında kadroda kimler var?
title