Ermeni Küçük'ün Katilinin Kızı: Allah Seni Kahretsin Baba, Suç Üstüne Kaldı - Haberler
Haberi Paylaş

Ermeni Küçük'ün Katilinin Kızı: Allah Seni Kahretsin Baba, Suç Üstüne Kaldı

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

Samatya'daki Ermeni Asıllı Maritsa Küçük'ü öldüren zanlı Murat Nazaryan, müebbete mahkum oldu. Nazaryan'ın kızı, "Konuşmadın hepsi üstüne kaldı" diyerek babasına isyan etti.

İstanbul Samatya'da 4 yıl önce Ermeni asıllı 85 yaşındaki Maritsa Küçük'ün öldürülmesiyle ilgili yargılanan Murat Nazaryan, "beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiyi kasten öldürmek" suçundan hakim karşısına çıktı.

"SUÇU İŞLEMEDİM" DEYİP BERAAT İSTEDİ

Dün görülen karar duruşmasına sanık Murat Nazaryan'ın yanı sıra öldürülen Maritsa Küçük'ün yakınları Bayizar Midilli, Zadik Küçük, Yaşar Küçük ve çok sayıda izleyici katıldı. Sanık Nazaryan'ın avukatı yargılama boyunca müvekkilinin olayı tek başına gerçekleştirmediğini, olayın başka faillerinin olduğunu savunmuştu. Nazaryan ise son savunmasında, "Ben bugüne kadar hiç kimseyle kavga etmiş insan değilim. Oysa ki cinayetle suçlanıyorum. Yüklenen suçu işlemedim. Beraat talep ediyorum" dedi.

İYİ HAL İNDİRİMİ

Dosyayı karara bağlayan mahkeme heyeti sanık Murat Nazaryan'ı 'ruh ve beden bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme' ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi. Sanığın yargılama boyunca davranışlarını dikkate alan mahkeme iyi hal indirimine giderek cezasını müebbet hapis cezasına indirdi. Mahkeme sanığı 'konut dokunulmazlığını ihlal' suçundan ise 10 ay hapse çarptırdı.

KIZI İSYAN ETTİ: ALLAH SENİ KAHRETSİN

Sanığın yargılama boyunca konuşmamasına tepki gösteren Küçük'ün kızı Bayizar Midilli, "Ağzını açmadın. Konuşmadın. Allah seni kahretsin. Hepsi senin üstüne kaldı" diyerek isyan etti. (Kaynak: Vatan)

Haberler.com - Güncel

Murat Nazaryan, Maritsa Küçük, İstanbul, Samatya, 3. Sayfa, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

yalanlar Dünyasında GERÇEKLER:

bu dünyada adalet yok öteki tarafa kalacak ne diyeyim oradan kaçış yok her canlı ölümü tadacaktır 3 şeyin tarihi değişmez doğum varsa kaderinde evlilik bir de ölüm tarihi saniyesine varana kadar geçerlidir bu ömürden aşagı da yukarı da yaşayamazsın birisi öldürmese belki kalp krizi geçirecek belki kazada ölecek mutlaka ölecek neyse hayırlı işler . . . .

tc:

Allah kurtarsın yatanada bakanada zor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title