Haberler

Karatay Belediyesi'nden 2,8 milyon metrekare parke taşı çalışması

Güncelleme:

Konya'nın Karatay İlçe Belediyesi, 4,5 yıl içinde ilçede 2 milyon 800 bin metrekare parke taşı çalışması gerçekleştirdiğini açıkladı. Karatay Belediyesi, altyapı, asfalt kaplama, yol ve çevre düzenleme çalışmalarının yanı sıra parke çalışmalarını da sürdürüyor.

Konya'nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Hasan Kılca, 4,5 yıl içerisinde ilçede 2 milyon 800 bin metrekare parke taşı çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Karatay Belediyesi merkez ve merkeze uzak mahallelerde, vatandaşların yaşam alanlarını güzelleştirmek, cadde ve sokakların çok daha modern bir görünüme kavuşması için altyapı, asfalt kaplama, yol ve çevre düzenleme çalışmalarının yanında parke çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Karatay Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bu çerçevede Beşağıl-Coka Yayla yolunda yürüttüğü parke çalışmasını tamamladı. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin Beşağıl-Coka Yayla yolunda tamamlanan parke çalışmalarını inceledi. Hasan Kılca; 4,5 yıllık süre içerisinde 2 milyon 800 bin metrekare parke taşı çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Karataylıların refahını ve rahatını artırmak amacıyla tüm ekipleriyle sahada olduklarını söyleyen Hasan Kılca, "Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizde gerek merkezde gerekse merkeze uzak mahallelerimizde alt yapı iyileştirme çalışmalarımızı aralıksız yürütüyoruz. Şu ana kadar 4,5 yıllık süre içerisinde 2 milyon 800 bin metrekare parke taşı çalışması yaptık. Merkeze uzak ve merkez mahallelerimizin yollarını iyileştirdik. Yine 800 bin metretül bordür imalatımız oldu. Bu yıl itibariyle merkeze uzak mahallelerimizin birkaç yaylası hariç hemen hemen hepsini tamamladık. Yol medeniyettir. Bunun için biz de hizmet etmeye Karatay'ımızı güzelleştirmeye devam edeceğiz. Karatay'ımıza Konya'mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Karatay Belediyesi Karatay Konya Belediye Güncel Haberler

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

'Geç saatte dışarı çıkma' cinayeti! 16 yaşındaki kız çocuğu, dayısını bıçaklayarak öldürdü

"Geç saatte dışarı çıkma" cinayeti! 16 yaşındaki kız çocuğu, dayısını bıçaklayarak öldürdü

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Bakmadan Geçme

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 29 Mayıs Çarşamba 2024? #129300 Şahane Hayatım 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Mayıs Şahane Hayatım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 Akran zorbalığı nedir? Akran zorbalığı ile nasıl başa çıkılır? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Almanya-Türkiye Milletler Ligi maçı canlı izle! ALMANYA- TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI (HD) İZLEME LİNKİ BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bittin Sen filmi oyuncuları kim, konusu ne? Bittin Sen filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 Rekabet Kurumu'ndan beyaz et firmalarına ceza! Hangi firmalar ceza aldı, neden ceza aldılar? Hansi Flick kimdir, kaç yaşında? Barcelona'nın yeni teknik direktörü kim? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? İlk Hababam Sınıfı kaç yılında çekildi? #128250 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! SON DAKİKA: Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede oldu, kaç şiddetinde oldu? AFAD/Kandilli Rasathanesi Deprem İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title