Haberler

Kahramanmaraş'ta Şehitleri Anma ve Filistin'e Destek Programı Düzenlendi

Güncelleme:

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı Afşin Temsilciliği ile Yemliha Derneği öncülüğünde şehitleri anma ve Filistin'e destek programı düzenlendi. Programda, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen askerler için dualar edilerek İsrail'in Filistin'deki saldırıları protesto edildi. Etkinlikte, Türkiye'deki terör saldırıları ve Filistin'de yaşanan katliam lanetlendi.

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, şehitleri anma ve Filistin'e destek programı düzenlendi.

Afşinbey Caddesi'nde, İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı Afşin Temsilciliği ile Yemliha Derneği öncülüğünde gerçekleştirilen programda, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen askerler için dualar edilerek İsrail'in Filistin'deki saldırıları protesto edildi.

Afşin Yemliha Derneği Başkanı Halil Karataş, etkinlikte yaptığı konuşmada, Türkiye'deki terör saldırılarını ve Filistin'de yaşanan katliamı lanetlemek için bir araya geldiklerini söyledi.

Karataş,"Filistinli kardeşlerimizin acılarını paylaşmak ve birkaç gün önce şehit olan askerlerimizi yad etmek, ruhlarına bir Fatiha okumak için bu etkinliği düzenledik. Ayrıca ilçemizin göz önünde olan noktaya gözükmesi için dev bir pankart astık. Hepimizin amacı şehitlerimize ve Filistinli kardeşlerimize sahip çıkmak. Rabbim vatanımızı, milletimizi muhafaza eylesin." açıklamasında bulundu.

Etkinlik, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua edilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: AA / Güncel

İsmailağa Camii Kahramanmaraş Filistin Türkiye İsrail Afşin Irak İsrail Terör Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

UEFA ülke puanı sıralaması (GÜNCEL) 2024 UEFA ülkeler sıralaması Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 22 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title