Haberi Paylaş

İsmail Saymaz'ın canlı yayında zor anları! "Hatay'a yardım gelmiyor" dedi, depremzede tepki gösterdi

Güncel Haberler

Hatay'dan canlı yayına katılan İsmail Saymaz, tespit ettiğini söylediği eksiklikleri sıralarken bir depremzedenin tepkisiyle karşılaştı. Saymaz, "Provokatörlük yapma" sözleri karşısında yayını kesmek zorunda kaldı.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük deprem sonrasında 10 il büyük yıkıma uğradı. Hatay'da çalışmaları yakından takip eden gazeteci İsmail Saymaz, izlenimlerini aktarmak için Halk TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu canlı yayına katıldı.

"KONTEYNERLER KURULMADI"

Saymaz, yayında bölgede tespit ettiğini söylediği eksiklikleri sıralamaya başladı. Saymaz, "Hatay koskocaman bir enkaz ve insanların, evsizlerin sığınabileceği çadırlar dağıtılmadı, konteynerler kurulmadı, çadır kentler oluşturulamadı, tuvaletler sağlanamadı, insanlar ayazda bekliyorlar..." dedi.

"HAVAYA BAK"

Saymaz'a tam bu sırada çevredeki bir depremzede tarafından müdahale edildi. Depremzede, "Havaya bak helikopterlere bak, provokatörlük yapma. Kapat onu." diyerek tepki gösterince Saymaz, yayını sonlandırdı.

Haberler.com / Yavuz Selvi - Güncel

İsmail Saymaz Deprem AFAD Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (78)

irfan deryazoğlu:

Tek kelime ile HAİN

Cevap Yaz16Yayından Kaldır
Turk T:

hataya yardım çok geç gitti yolların karlı olması ve yagmalamalardan dolayı geciken yardimlar var tasnif yaparken orda olan arkadaşlar videolar atti provakasyon değil suçlu bulmak istiyorsanız Twitter'ı bi süre yasaklayan, Haluk Levent in yardimlarina dil uzatan ,yağmalamalardan sorumlu olanlara bakın

Cevap Yaz107Yayından Kaldır
Hacı Şembeki:

o anı yaşamış biri olarak söylüyorum....Deprem binaları yıkıyor...Bu söylemler ise Milleti, depremzedeleri, yardım edenleri yıkıyor..Yardım etmiyorsanız etmeyin kardeşim...Bari bu ateşi söndürmeye çalışanları, bu birliği yıkmayın...

Cevap Yaz238Yayından Kaldır
Tüm 78 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title