Haberler

İş Bankası, Bolu'da 66'ncı Ormanını Oluşturdu

Abone Ol

Türkiye İş Bankası'nın '81 ilde 81 Orman' projesi kapsamında Bolu'nun Seben İlçesi'nde oluşturulan 66'ncı ormana 32 bin fidan dikildi.

Türkiye İş Bankası'nın '81 ilde 81 Orman' projesi kapsamında Bolu'nun Seben İlçesi'nde oluşturulan 66'ncı ormana 32 bin fidan dikildi.

Türkiye İş Bankası'nca 2008 yılında başlatılan '81 ilde 81 Orman' projesi kapsamında Seben'de, 20 hektarlık alanda 32 bin fidanın bulunduğu 66'ncı İş Bankası Ormanı oluşturuldu. Fidan dikim törenine Bolu Vali Yardımcısı Cemal Polat, Seben Kaymakamı Alper Balcı, Seben Belediye Başkanı AK Parti'li Süleyman Özbağ, Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli, İş Bankası Bolu Şube Müdürü Ali Odabaşı, Tema yetkilileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Bolu Vali Yardımcısı Cemal Polat, fidan dikilen alanların korunması gerektiğini söyledi. Polat, "Ağacı dikmeden önce ağaç sevgisini ve önemini gençlerin yüreklerine aşılamamız gerekiyor. Atatürk'ün 'Ormansız vatan yurt değildir' sözüyle birlikte çalışmalarımızı yürütmemiz gerekiyor. Orman sevgisi çok önemli. Ülkemizi daha yeşil bir hale getirmek istiyorsak orman sevgisini aşılamamız gerekiyor" dedi.

Konuşmalarının ardından karaçam ve sedir fidanları dikildi. Öğrenciler diktikleri fidanlara su döktü. Daha sonra öğrencilere meyve suyu ikram edildi.

KY,TG(MÇ/BT) - Bolu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Cemal Polat İş Bankası Seben Bolu Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

TİKTOK YASAKLANDI MI? TikTok Türkiye'de yasaklandı mı, hangi ülkede yasaklandı? ASGARİ ÜCRET ARA ZAM KALKTI MI? Asgari ücret 2024 Ara zam olacak mı? Asgari ücret ne kadar olacak 2024 Son Dakika? BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA 2024? Beşiktaş (BJK) başkan adayları belli oldu mu? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (116. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (353. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (2 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 2 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Hususi araçlarda kış lastiği zorunlu mu 2023? Hususi araçlara kış lastiği zorunlu mu? Kış lastiği zorunluluğu kimleri kapsıyor? CAN GÜRZAP NEDEN ÖLDÜ, ne zaman öldü? Can Gürzap kimdir, kaç yaşında, nereli, hastalığı neydi? 3 ARALIK NE GÜNÜ? 3 Aralık ne olarak kutlanıyor, anılıyor? 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajları ve önemi! Tarih belli oldu! GTA 6 FRAGMAN YAYINLANDI MI? Gta 6 fragman yayınlanma tarihi belli oldu! Gta VI (6) fragman izle! Dursun Ali Erzincanlı kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Dursun Ali Erzincanlı şiirleri! Güneş doğduktan sonra sabah namazı kılınır mı DİYANET? Sabah namazı güneş doğduktan kaç dakika sonra kılınır DİYANET? CUMARTESİ GÜNÜ ECZANELER AÇIK MI? 2 Aralık 2023 Eczane çalışma saatleri! Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?
title