Haber : "Horrible Bosses 2" 5 Aralık'ta Sinemalarda. - Haberler

Haberi Paylaş

"Horrible Bosses 2" 5 Aralık'ta Sinemalarda.

'Horrible Bosses 2' 5 Aralık'ta Sinemalarda.

Nick, Dale ve Kurt'ü canlandıran Jason Bateman, Charlie Day ve Jason Sudeikis'i yeniden bir araya getirdi.

Amirlerine hesap vermekten bıkmış olan Nick (Bateman), Dale (Day) ve Kurt (Sudeikis) kendi şirketlerini kurarak kendi kendilerinin patronları olmaya karar verirler. Fakat hasta ruhlu bir yatırımcı, çok geçmeden, ayaklarının altındaki halıyı çeker. Kandırılmış, umutsuz ve yasal dayanaktan yoksun üç girişimci adayı, yatırımcının oğlunu kaçırıp şirketlerinin kontrolünü yeniden ele geçirmelerini sağlayacak bir fidye talep etmek gibi sapkın bir plan geliştirirler.

Jennifer Aniston ("We're the Millers") ve Oscar ödüllü Jamie Foxx ("Ray") "Horrible Bosses/Patrondan Kurtulma Sanatı"ndaki rollerine geri dönerken, Chris Pine ("Star Trek: Into Darkness") ve Oscar ödüllü Christoph Waltz ("Django Unchained," "Inglourious Basterds") kahramanlarımız ile başarı hayalleri arasında duran yeni rakipler olarak sinemaseverlerin karşısına çıkıyorlar.

"Horrible Bosses 2/Patrondan Kurtulma Sanatı 2"nin yönetmenliğini Sean Anders; yapımcılığını Brett Ratner, Jay Stern, Chris Bender, John Rickard ve John Morris; yönetici yapımcılığını ise Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco, Samuel J. Brown, John Cheng ve Diana Pokorny gerçekleştirdi.

Filmin senaryosu Sean Anders ve John Morris'e; hikayesi Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Sean Anders ve John Morris'e ait olup, Michael Markowitz'in yarattığı karakterlere dayanıyor. Kamera arkası yaratıcı ekibi; görüntü yönetiminde Julio Macat, yapım tasarımında Clayton Hartley, kurguda Eric Kissack ve kostüm tasarımında Carol Ramsey'den oluşuyor. Filmin müziği Christopher Lennertz'ın imzasını taşıyor.

New Line Cinema'nın sunduğu, bir Benderspink/RatPac Entertainment yapımı olan "Horrible Bosses 2/Patrondan Kurtulma Sanatı 2"nin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek...(yapım bilgilerinin devam ektedir.)

Bültenler / Güncel

Jason Sudeikis Jason Bateman Charlie Day Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title