Haber : Gözler Muğla'da! Ünlü iş insanı Bill Gates'in yatı, Emel Sayın Koyu'na demirledi - Haberler

Haberi Paylaş

Gözler Muğla'da! Ünlü iş insanı Bill Gates'in yatı, Emel Sayın Koyu'na demirledi

 - Güncelleme:

Dünyaca ünlü iş insanı Bill Gates'in 31 Ekim'de Türkiye'ye gelmesi büyük yankı uyandırdı. Gates'in bu ziyaretinin ardından bugün de lüks yatı "Lana"nın Muğla'nın Datça ilçesindeki Emel Sayın Koyu'na demirlediği belirtildi. Gates'in yatın içinde olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Ünlü iş insanı Bill Gates'in Türkiye'ye ziyaretleri, kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor. Gates'in Türkiye ziyaretleri hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. Microsoft'un kurucu ortağı ve dünyanın sayılı zenginlerinden Bill Gates'e ait, 'Lana' isimli kiralık süper yat ile lojistik destek gemisi 'Wayfinder', Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi.

EMEL SAYIN KOYU'NA DEMİRLEDİLER

İş insanı Bill Gates'in 'Lana' adlı lüks yatı ve 'Lana'ya eşlik eden 'Wayfinder' adlı katamaran, Emel Sayın Koyu'na demirlendi. Yat ve katamaranda korumalar ile personel olmak üzere toplam 35 kişinin kaldığı tahmin ediliyor. Bill Gates'in yatta olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

31 EKİM'DE BODRUM'A GELMİŞTİ

31 Ekim'de Bodrum'a tatile giden Bill Gates cennet Gökova, Marmaris ve Fethiye koylarını gezdikten sonra yine Bodrum'a dönmüştü. İki yat ile tatilini sürdüren Gates ve yakınları dünyaca ünlü Cennet Koyu'na demirlemişti. Gates kahvaltısını da Türkiye'nin önde gelen iş adamlarından birinin villasında yapmıştı.

Haberler.com - Güncel

Marmaris Muğla Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title