Haberi Paylaş

Gökyüzündeki parıltıyı gören telefona sarıldı! Gerçek kısa sürede ortaya çıktı

Güncel Haberler

Düzce'de havanın kararmasının ardından Ay ve Venüs gezegeni yan yana görüldü. Gökyüzündeki ışıltının ne olduğunu anlayamayan vatandaşlar telefonlarına sarılarak o anları fotoğraflamaya çalıştı. Durumu araştıran gençler, Ay'ın yanındaki parıltının Venüs olduğunu öğrendiklerini söyledi.

Düzce'de iftarın ardından sokağa çıkan vatandaşlar, gökyüzünde Ay'ın hemen altında parlayan bir ışıltı ile karşılaştı. Önce yıldız sanılan parıltının daha sonra Venüs gezegeni olduğunu öğrenen vatandaşlar telefonları ile bu anı ölümsüzleştirdi.

Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı

"ARAŞTIRDIĞIMIZDA VENÜS OLDUĞUNU ANLADIK"

Arkadaşları ile gökyüzündeki durumu fark ettiklerini belirten Furkan Erdem, "Arkadaşlar ile gökyüzündeki olayı fark ettik. Geçenlerde de aynı durum oluşmuştu. Bu durumu araştırdığımızda Venüs gezegeni olduğunu anladık. Çok da güzel bir görsel oluştu. Fotoğraf makinesi ile durumu çekmeye çalışıyoruz bizde. Türkiye'nin dört bir yanından gözüküyor herhalde. Kayseri'den bir tanıdığımız yazdı. Onlar da gökyüzünde bu durumu görmüşler" dedi.

Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı

Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Düzce Venüs Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title