Haberler

Eskişehir'den Kısa Kısa

Abone Ol

Tepebaşı Belediyesince, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde yapımını tamamlanıp açılışı yapılan 12. futbol sahasına, 2012 yılında kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu'nun adı verildi.

Tepebaşı Belediyesince, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde yapımını tamamlanıp açılışı yapılan 12. futbol sahasına, 2012 yılında kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu'nun adı verildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde düzenlenen Ediz Bahtiyaroğlu Futbol Sahası'nın açılış törenine Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Ediz Bahtiyaroğlu'nun annesi Ayten Bahtiyaroğlu, babası İsmail Bahtiyaroğlu ve abisi Engin Bahtiyaroğlu'nun yanı sıra Eskişehirsporlu futbolcu Hürriyet Gücer, Eskişehirspor'un eski futbolcuları, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Odunpazarı'nda Bale Rüzgarı

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, yıl sonu gösterisinin ardından bu kez 1. Bale Rüzgarı adlı etkinliğe imza atıyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 1. Bale Rüzgarı, 20 Mayıs 2017 Cumartesi Günü saat 14.00'te Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek.

1. Bale Rüzgarı'nda Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde açılan bale kurslarında 2 yıl boyunca eğitim alan öğrenciler performanslarını sergileyecek.

Ev kursiyerleri sergi açtı

Tepebaşı Belediyesi Aşağısöğütönü Belde Evi kursiyerleri, yıl boyunca ürettikleri el emeği ürünlerini açtıkları sergi ile görücüye çıkardı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2017 yılında yetişkinler için 10 ve çocuklar için 3 olmak üzere toplamda 13 ayrı branşta kurs açıldı.

Bu kurslardan 411 vatandaşın yararlandığı Aşağısöğütönü Belde Evi'nde yıl sonu sergisi açılışı gerçekleşti.

Kursiyerlerin el emeklerini ortaya koyduğu sergide ev tekstili, iğne oyası, bez bebek ve hediyelik eşyaların yanı sıra çocuk maketleri ve model uçak gibi yoğun emek harcanan ürünler de beğeniye sunuldu.

Kaynak: AA / Güncel

Ediz Bahtiyaroğlu Eskişehirspor Tepebaşı Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
title