Haberi Paylaş
Erdal Özyağcılar'ın 19 Yıl Aradan Sonra Gala Heyecanı!

Erdal Özyağcılar'ın 19 Yıl Aradan Sonra Gala Heyecanı!

Güncel Haberler

Erdal Özyağcılar, 19 yıl aradan sonra "Hoş Geldin Boyacı" ile yeniden döndüğü tiyatro sahnesinde izleyicisiyle özlem gideriyor!

12 Ocak'ta galası yapılan ve Mustafa Alabora, Metin Uca, Ayşe Kökçü, Şencan Güleryüz, Hande Kazanova, Aysan Sümercan, Gökhan Mete gibi dostlarının Özyağcılar'ı yalnız bırakmadığı gecede; usta oyuncu, Berna Laçin ve Gözde Çetiner dakikalarca ayakta alkışlandı.

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner'in büyük beğeni toplayan oyunu "Hoş Geldin Boyacı"nın galası yoğun ilgi gördü. Özyağcılar'ın 19 yıl aradan sonra tiyatro sahnelerine döndüğü oyunun galasında dostları usta oyuncuyu yalnız bırakmadı. İzleyenlere unutulmaz anlar yaşatan oyunun ardından Özyağcılar, Laçin ve Çetiner; kendilerini yalnız bırakmayan dostlarının tebriklerini kabul ederek, onlarla sohbet etti.

Geçen yıl Zeynep Özyağcılar'ın kurduğu Tiyatro Martı'nın ikinci oyunu "Hoşgeldin Boyacı"; yasak ilişki yaşadığı sevgilisi ile tatilinden yeni dönen Marcia (Berna Laçin), tadilat ve boya işleri yarım kalmış evine geldiğinde önce değişen boyacıyla (Erdal Özyağcılar) ardından sevgilisinin karısı (Gözde Çetiner) ile karşılaşacaktır. Her üçünü de sürprizli bir gün beklemektedir.

Tiyatro Martı, Donald Churchill  imzası taşıyan ve Füsun Günersel'in dilimize çevirdiği "The Decorator" oyununu "Hoşgeldin Boyacı" adıyla tiyatroseverlerle buluşturuyor. Yönetmenliğini Arif Akkaya'nın üstlendiği oyunun dekor tasarımı da yine Arif Akkaya ile Sırrı Topraktepe imzası taşıyor. Gülmecesi bol oyunun kostüm tasarımı ise Feyza Zeybek'e ait.

dyo'nun katkılarıyla hayata geçirilen ve renklenen "Hoşgeldin Boyacı", 20 Ocak 2015, Salı akşamı saat 20:30'da, Yunus Emre Kültür Merkezi'nde.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Zeynep Özyağcılar Erdal Özyağcılar Mustafa Alabora Berna Laçin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title