Haberi Paylaş

En Beğenilen Belediye Başkanı Ödülü Nihat Çiftçi'nin

Güncel Haberler

En Beğenilen Belediye Başkanı Ödülü Nihat Çiftçi'nin

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen ’En Beğenilen Belediye Başkanları’ oylamasında ödüller sahiplerini buldu.

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen 'En Beğenilen Belediye Başkanları' oylamasında ödüller sahiplerini buldu. Düzenlenen törende 'En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı' ödülü Nihat Çiftçi'ye verildi.

Belediye Başkanları Birliği tarafından 1 Ocak 2018 tarihinde başlayan ve 2 aşamalı olarak gerçekleştirilen 'En Beğenilen Belediye Başkanları' oylamasında sonuçlar açıklandı. Türkiye Genelinde En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı, 'En Beğenilen Bölge Büyükşehir Belediye Başkanı, İl Belediye Başkanı, Metropol İlçe Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanı, Belde Belediye Başkanı ve Jüri Özel Ödülü şeklinde 7 farklı kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu oylamada Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 3 dalda ödüle layık görüldü.

800 bini aşkın oyun kullanıldığı oylamada Başkan Nihat Çiftçi, Türkiye Genelinde En Çok Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı, En Beğenilen Bölge Büyükşehir Belediye Başkanı ile Jüri Özel Ödülünü aldı.

1 Ocak - 31 Ocak tarihleri arasında bölge bazında En Beğenilen Bölge Büyükşehir Belediye Başkanı oylamasında en çok oyu aldıktan sonra 1 Şubat - 15 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Genelinde En Çok Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı oylamasına katılan ve vatandaşların oyları ile birinci sırada yer alan Başkan Nihat Çiftçi, kendisine yönelik yaklaşımlarından dolayı tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Başkent Ankara'da Nihat Çiftçi rüzgarı

Belediye Başkanları Birliği ödül töreni Başkent Ankara'da MEB Şura Salonunda gerçekleştirildi. Çok sayıda bürokrat ve siyasetçinin katıldığı törende Çiftçi'ye ödüllerini Kültür ve Turizm eski Bakanı Güldal Akşit, Şanlıurfa Eski Milletvekili Abdulkerim Gök ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç takdim etti.

Takdimde heyecanlı olduğu gözlenen TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve Şanlıurfa Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, çok büyük sevinç yaşadığını söyledi. Komisyon Başkanı Güvenç, "Bugün benim için çok mutlu bir gün. Çünkü bayrak değişimi yaptığımız Başkan Nihat Çiftçi'nin böylesine önemli bir ödül alması emaneti emin ellere bıraktığımızın bir göstergesi anlamına geliyor" dedi.

Başkan Çiftçi de Güvenç ve oylamaya katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. - ŞANLIURFA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Celalettin Güvenç Şanlıurfa Türkiye Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title