Haberler

Emet'te alt yapı çalışmaları için trafik düzenlemeleri yapılacak

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kütahya'nın Emet ilçesinde alt yapı çalışmaları nedeniyle şehir içi trafiğinde oluşabilecek aksamaları önlemek amacıyla belediye tarafından toplantı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, çalışmaların detaylarını paylaştı.

Kütahya'nın Emet ilçesinde alt yapı çalışmaları nedeniyle şehir içi trafiğinde oluşabilecek aksamaları önlemek adına trafiğin en yoğun olduğu alanlarda düzenlemeler yapmak amacıyla belediye tarafından toplantı gerçekleştirildi.

Halkın ortak kullanım alanı şehir merkezin de alt yapı çalışmaları sürerken, trafik ara yollara sarktı. Ara yollarda trafik yoğunluğu yaşanan ilçede sıkıntıların çözümü ve yeni alınacak tedbirler için komisyon bir araya geldi.

Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, merkezde yapılacak çalışmanın güzergahların katılımcılara gösterirken trafik akışının hangi cadde ve sokaklarda verileceği ele alındı. Çalışmalar çerçevesinde trafiğe kapanacak yollar, alternatif güzergahlar, konulacak uyarı levhaları genel anlamda değerlendirilip karara bağlandı.

" Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin katkısı"

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin teknik ekipleri, Emet ilçesinde sahada daha önce incelemeler yaparak, teknik bilgi alışverişi gerçekleştirmişti. Çalışmalar sonunda şehir için örnek planlamalar geldi ve bu çalışmalarla ilgili toplantılar gerçekleştirildi. Bu işbirliği, Emet ilçesinin yeniden imarı için büyük bir adım olarak görülüyor.

Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, belediyeler arası işbirliğinin önemini vurgulayarak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Nur Aktaş ve ekibine teşekkür etti. - KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hüseyin Doğan Kütahya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Juventus - Napoli maçı CANLI izle! Juventus - Napoli maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Survivor 2024 kadrosu! Survivor 2024 All Star yarışmacıları belli oldu mu, kimler var? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title