Haberler

  Duvara Karşı'da Son Beş Oyun!

  Türkiye kökenli Alman yönetmen Fatih Akın'ın başta Altın Ayı olmak üzere çok sayıda ödül kazanan filmi Duvara Karşı'dan uyarlanan opera, Giessen Devlet Tiyatrosu'nda sahneleniyor.

  Türkiye kökenli Alman yönetmen Fatih Akın'ın başta Altın Ayı olmak üzere çok sayıda ödül kazanan filmi Duvara Karşı'dan uyarlanan opera, Giessen Devlet Tiyatrosu'nda sahneleniyor. Besteci Ludger Vollmer tarafından yazılan ve ilk kez 2008 yılında Bremen'de sahnelenen Almanca-Türkçe opera Duvara Karşı, yönetmen Catherine Miville tarafından sahneye uyarlanmıştı. Martin Spahr'ın müzikal yönetmenliğini üstlendiği opera, Orta Hessen Türk Toplumu'nun (Türkische Community Mittelhessen) desteğiyle sahneleniyor.

  5 KEZ DAHA SAHNELENECEK

  Eser, Giessen Devlet Tiyatrosu Büyük Salonu'nda 28 Nisan Perşembe, 21 Mayıs Cumartesi, 10 Haziran Cuma, 24 Haziran Cuma ve son olarak 9 Temmuz Cumartesi günü son kez sahnelenecek. Duvara Karşı operasının başlama saati 19.30.

  28 Nisan'daki sunumundan önce, saat 18.45'ten itibaren salonda Türkçe olarak oyunla ilgili açıklama yapılacak. Oyundaki diyalog ve aryalar da Almanca ve Türkçe üst yazılarla sunulacak.

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Fatih Akın Altın Ayı Türkiye Kültür Sanat Haberler

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

  Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

  Bakmadan Geçme

  Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
  ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

  ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title