Haberler

Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde Niğde'de şubesini açan Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği 1. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

Olağan Genel Kuruluna Niğde Milletvekili Ömer Selvi, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde Belediye Meclis Üyesi, Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı Fatma Büyükakkaş ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yapılan 1. Olağan Genel Kurulda Fatma Büyükakkaş Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Niğde Şube Başkanı olurken, Zafer Uyanık, Akif Kaplan, Rıdvan Eryiğit, Mustafa Kirazcı, Banu Katırcıoğlu, Esin Uzun, Ertan Altuner, Ali Erkek, Ömer Kesek, Emre Yavuzer, Aşır Tok, Mustaf Abay, Ayşegül Tanık, Zehra Aksoy, Lütfü Yılmaz ve Şule Çelik'te yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.

Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Başkanı Fatma Büyükakkaş; "Kurulduğumuz günden bugüne kadar, SODES projesi kapsamında Valiliğimizle birlikte erken yaşta evlilikleri önleme konusunda "Elde Değil Evde Büyüsün" projesi gerçekleştirdik. üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizle meslek odalarını yemekli bir organizasyonda buluşturarak "Kariyer gelişim günleri" projesi gerçekleştirildi. Şu anki projemiz Niğde halkına okuma alışkanlığı kazandırmak için kitap toplama kampanyamızdır. Daha sonra halkımız için okuma günleri düzenleyeceğiz. Derneğimizin kuruluşundan bugüne desteğini esirgemeyen ve bizlere destek olan Niğde Milletvekillerimiz Sayın Alpaslan Kavaklıoğlu, Sayın Ömer Selvi ve Niğde Belediye Başkanımız Sayın Faruk Akdoğan'a teşekkür ediyorum" dedi.

Genel Kurula katılan AK Parti Niğde Milletvekili Ömer Selvi ve Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği genel kurulunun hayırlı olmasını dileyerek, yönetim kuruluna seçilen başta Fatma Büyükakkaş olmak üzere dernek yönetimine başarı dilediler.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Faruk Akdoğan Lütfü Yılmaz Ömer Selvi Niğde Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title