Dünya Avşarlar Derneği Yönetimi Sarız'da - Haberler
Haberi Paylaş

Dünya Avşarlar Derneği Yönetimi Sarız'da

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Dünya Avşarlar Derneği Yönetimi Sarız'da

Dünya Avşarlar Derneği Başkanı Şeref Kocakaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri'nin Sarız belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Dünya Avşarlar Derneği Başkanı Şeref Kocakaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri'nin Sarız belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Dernek yöneticileri Sarız İlçesi'nde Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu'na nezaket ziyaretinde bulunarak, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Dernek  Başkanı Şeref Kocakaya, Dünya Avşarlar Derneği olarak, faaliyetlerini insan odaklı sürdürdüklerini söyledi. Kocakaya, "Amacımız; eşit birey olma hakkının ve aydınlık geleceğimizin savunucuları olma çabasıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediye Başkanımız olarak derneğimize gösterdiğiniz desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz" dedi.

Sarız İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Bir toplumun gelişmesinin en önemli unsuru birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Bizler de sizlere destek olmak düşüyor. Sosyal alanlarda yapılan çalışmalarınız bunların bir göstergesidir. Bu anlamda yaptığınız çalışmalardan, yaptığınız insani yardımlardan dolayı sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Dünya Avşarlar Derneği tarafından toplanan yardım malzemeleri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Sarız Türk Telekom YBO Yatılı Bölge Orta Okulu öğrencilerine dağıtıldı. - Kayseri

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ömer Faruk Eroğlu, Kayseri, Sarız, Politika, Güncel, Haberler

title