Haberler

Dini nikahlı eşini evin salonunda çıplak halde ölü buldu

Güncel Haberler

İzmit'te 63 yaşındaki bir kadın, birlikte yaşadığı dini nikahlı eşi tarafından evin salonunda çıplak halde ölü bulundu. Kadına daha önce kalp rahatsızlığı yaşadığı için stent takıldığı öğrenilirken dini nikahlı eşinin ise ifadesine başvurulacak. Soruşturma sürüyor.

Orhan Mahallesi Hasan Elbeyoğlu Sokak üzerinde bulunan bir evde Nesrin Kütükçü, birlikte yaşadığı ismi öğrenilemeyen dini nikahlı eşi tarafından evin salonunda çıplak halde bulundu. Eşi, 112 Acil Çağrı Merkezini arayıp durumu bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Nesrin Kütükçü'nün hayatını kaybettiğini belirledi.

DAHA ÖNCE KALP RAHATSIZLIĞI YAŞAMIŞ

Polis ev içerisinde ve çevresinde incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından kadının cansız bedeni morga götürüldü. Nesrin Kütükçü'nün daha önce kalp rahatsızlığı yaşadığı, stent takıldığı öğrenildi.

Dini nikahlı eşini evin salonunda çıplak halde ölü buldu

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Polisin, Kütükçü'nün ölüm olayıyla ilgili dini nikahlı eşinin de ifadesine başvuracağı belirtildi. Kütükçü'nün kesin ölüm nedeni ise yapılacak otopsi ile belirlenecek. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Dini nikahlı eşini evin salonunda çıplak halde ölü buldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Güncel Haberler

title