Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde HES Kodu dönemi - Haberler
Haberi Paylaş

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde HES Kodu dönemi

İhlas Haber Ajansı - İsmail Gürel - Güncel
 - Güncelleme:

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde HES Kodu dönemi Büyükşehir'de HES Kodu uygulaması başladı Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi kararına göre korona virüs tedbirleri kapsamında hizmet binalarına girişte HES kodu sorgulama dönemi başlattı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde HES Kodu dönemi

Büyükşehir'de HES Kodu uygulaması başladı

DENİZLİ - Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi kararına göre korona virüs tedbirleri kapsamında hizmet binalarına girişte HES kodu sorgulama dönemi başlattı.

Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, korona virüs tedbirleri kapsamında kentteki tüm kamu kurum ve kuruluşlarında, çalışan personel ile ziyaret ve işlem yapacak vatandaşlara yönelik HES kodu sorgulama dönemi başlattı. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı tesis girişlerine termal tabletler yerleştirerek ateş ölçümlerini temassız bir şekilde yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi de söz konusu karara göre hizmet binalarında "Hayat Eve Sığar" uygulaması üzerinden HES kodu 9sorguluyor. Pandemi kurallarına göre vatandaşların HES kodları kontrol edildikten sonra belediyeye girişlerine izin veriliyor.

İhlas Haber Ajansı / İsmail Gürel - Güncel

Denizli Büyükşehir Belediyesi, HES kodu, Denizli, HES, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title