Hes Kodu Haberleri

Hes Kodu haber, Hes Kodu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hes Kodu - 22.10.2021
TUS/DUS/YDUS Yerleştirmeleri Sonucunda Üniversitemize Yerleşenlerin Dikkatine
TUS/DUS/YDUS Yerleştirmeleri sonucunda Üniversitemize yerleştirilen adayların aşağıda belirtilen başvuru belgelerini, sonuçların açıklandığı günü takip eden günden itibaren 10 iş günü içerisinde Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. Şahsen başvurular maske ve mesafe kuralına uyularak kabul edilecektir. Ayrıca kurumumuza girişlerde HES kodu istenmektedir.
Hes Kodu - 19.10.2021
27.09.2021 tarihli Öğretim Elemanı Alımı İlanı Değerlendirme Sonuçları
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ Atanmaya hak kazanan (Başarılı/Asıl) adayın aşağıdaki gerekli belgeleri 27. 10. 2021 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Rektörlüğümüze şahsen veya posta yoluyla teslim etmesi gerekmektedir. Bu süre zarfında başvuru yapmayan adaylar atanma hakkından feragat etmiş sayılır ve yerlerine yedek adaylar çağrılacaktır. Şahsen başvurular mesai saatleri içerisinde maske ve mesafe kuralına uyularak kabul edilecektir. Ayrıca kurumumuza girişlerde HES kodu istenmektedir.
Hes Kodu - 18.10.2021
Son dakika haber! Amasya'daki trafik kazasında 3 kişi yaralandı
Yaralıların, HES Kodu sorgusunda, Güldane E'nin pozitif vaka, Abdurrahman E'nin ise temaslı olduğu belirlendi.
Hes Kodu - 17.10.2021
Diyarbakır'da kadın polisler kadınlar için yapılan mitingde kuş uçurtmadılar
Diyarbakır'da bazı STK'lar tarafından düzenlenen kadın mitinginde kadın polisler görev alarak kuş uçurtmadı. Mitinge katılan kadınların üzerlerini arayan kadın polisler, HES kodu sorgulaması yaptıktan sonra içeri girmelerine izin verdi.
Hes Kodu - 15.10.2021
Şeb-i Arus Törenleri için bilet satışları 15 Ekim'de başlayacak
Törenler için bilet satışının, 15 Ekim'de ebilet.konyakultur.gov.tr web sitesi üzerinden başlayacağı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Biletler sadece sema törenine katılmak için olup, sergi, panel, konferans, tiyatro, konser gibi diğer etkinliklerimiz ücretsizdir. Katılımcılar, Kovid-19 kapsamında alınan kurallara uygun, HES kodu sorgulaması yapılarak salona alınacaktır.
Hes Kodu - 13.10.2021
Galatasaray'da ekim ayı divan kurulu toplantısı yapıldı
Sarı-kırmızılı kulübün ekim ayı olağan divan kurulu toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Katılımcıların HES kodu sorgulamasıyla alındığı toplantı basına kapalı yapılırken, GSTV üzerinden canlı yayımlandı.
Hes Kodu - 13.10.2021
İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu Kararı Karar No: 192 Karar Tarihi: 13.10.2021
Kuruluşa yapılan tüm girişlerde HES kodu alma ve beyan etme zorunluluğu devam edecektir.
Hes Kodu - 13.10.2021
Büyükşehir'den Mevlid Kandili özel programı
COVİT 19 KURALLARINA UYGUN PROGRAM Covit 19 kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek programda konuklara Kocaeli Kongre Merkezi girişinde HES kodu sorgulaması yapılacak.
Hes Kodu - 08.10.2021
CSO Ada Ankara'da müzik ziyafeti bu ay da devam edecek
Öte yandan Kovid-19 tedbirleri kapsamında salonlara girişte HES kodu sorgulaması yapılacak.
Hes Kodu - 08.10.2021
İnegöl Belediyesi'nden 65 Yaş Üzerine Hes Kodlu Anahtarlık
İnegöl Belediyesi, cep telefonu kullanımında ve HES Kodu konusunda zorluk yaşayan 65 yaş üzeri vatandaşlar için üzerinde isim, soyisim, HES Kodu ve karekod bulunan anahtarlık dağıtıyor.
Hes Kodu - 08.10.2021
Trabzonspor Yönetim Kurulu, taraftar gruplarının bir arada olma isteğini kabul etti
Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı son karara göre Medical Park Stadyumu'nun yüzde 50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu devam edildiği bildirildi. İki doz aşı olan kişilerin son aşısının üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekirken, HES kodu kontrolü ise her şartta yapılacağı belirtildi.
Hes Kodu - 08.10.2021
Sanatçı Değerlendirme Kurulları ve Sanatçı Tanıtma Kartı İşlemlerine İlişkin Duyuru
Değerlendirme Kurulları, koronavirüs (Covid 19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riskin asgari seviyeye düşürülmesi için İçişleri Bakanlığı'nın 20. 08. 2021 tarih ve E-89780865-153-13441 sayılı "Bazı Faaliyetler için PCR Zorunluluğu" konulu yazısında belirlenen tedbirlere uyularak gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda, Kurulların girişinde HES kodu üzerinden aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid -19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışıklık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi sorgulaması yapılacaktır.
Hes Kodu - 07.10.2021
58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Kerr" filmi gösterildi
HES kodu sorgulanarak, maske ve sosyal mesafe kurallarına göre alana alınan sinemaseverler, yıldızlar altında filmi izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hes Kodu Haberleri | Hes Kodu Haber - Haberler - Hes Kodu haberleri, son dakika hes kodu haber ve gelişmeleri burada. EDİRNE'DE CUMHURİYET KUPASI BİSİKLET YARIŞI YAĞMUR ALTINDA YAPILDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 04:31:28. #1.16#

title