Demet'siz Yemek - Haberler
Haberi Paylaş

Demet'siz Yemek

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Demet'siz Yemek

Şarkıcı Demet Akalın'ın sevgilisi Önder Bekensir, İzmir'in Çeşme İlçesi'ne bağlı Alaçatı Beldesi'nde 3'ü kadın, 1'i erkek 4 arkadaşı ile yemek yedi.

Şarkıcı Demet Akalın'ın sevgilisi Önder Bekensir, İzmir'in Çeşme İlçesi'ne bağlı Alaçatı Beldesi'nde 3'ü kadın, 1'i erkek 4 arkadaşı ile yemek yedi. Benkesir'in yanında Demet Akalın'ın bulunmaması dikkat çekti.

Alaçatı'da ünlü işletmeci Emre Ergani'nin ortağı Figen Doğusoy, Sinem Orhon ve isimleri öğrenilemeyen bir kadın ile bir erkeğin daha bulunduğu masada yemek yiyen Önder Bekensir, fotoğraflarının çekildiğini görünce paniğe kapılarak, "Lütfen yanlış yazmayalım, Demet'le kavga ederiz sonra" dedi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenceli bir ortamda geçen yemekte Önder Bekensir ve masada bulunanlar bol bol sohbet etti. Önder Bekensir, "Demet şu an İstanbul'da, benim Çeşme tatilim bittikten sonra yine buluşacağız" diye konuştu. - İzmir

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title