Haberler

Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, çiftçilerle buluştu

Güncelleme:

MHP adayı Serdar Soydan, Silifke ilçesinde düzenlenen toplantıda çiftçilerin sorunlarını dinledi. Üreticilerle istişare ettikten sonra oluşturacakları raporu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunacaklarını belirten Soydan, Tarım AŞ kuracaklarını ve üreticilere destek olacaklarını açıkladı. Programa Silifke Belediye Başkanı, AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile çiftçiler katıldı.

Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, Silifke ilçesinde çiftçilerle bir araya geldi.

Mhp adayı Soydan, bir otelde düzenlenen toplantıda, çiftçilerin yaşadığı sorunları bildiklerini söyledi.

Üreticilerle istişare ettikten sonra oluşturacakları raporu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunacaklarını belirten Soydan, vatandaşların yanında olacaklarını anlattı.

Soydan, yerel seçimi kazanıp Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Tarım AŞ'yi kuracaklarını ifade ederek, "Tarım AŞ, çiftçilerimizin girdi maliyetlerini minimum seviyeye indirme noktasında fayda sağlayacak. Ziraat mühendislerimizin desteğiyle Bitki Sağlığı Merkezi oluşturacağız." diye konuştu.

Üreticiyi destekleyeceklerini dile getiren Soydan, "Ürünlerin pazarlanması konusunda ziraat odaları ve sektör temsilcileriyle işbirliği yaparak pazarlama departmanları kuracağız." dedi.

Programa Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP İlçe Başkanı Kıvanç Derya, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Silifke Ziraat Odası Başkanı Cafer Doygun ile çiftçiler katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Serdar Soydan AK Parti Silifke Mersin MHP Güncel Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title