Haberi Paylaş

Cübbeli Ahmet Hoca'dan lüks otellerde spa tepkisi: Kadın, göbeği ile diz kapağı arasını dokunduramaz

Güncel Haberler

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, lüks otellerde spa yaptıran kadınlarla ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. Ünlü, Müslüman kadınların, Müslüman olmayan kadınların yanında göbeği ile diz kapağı arasını örtmesi gerektiğini belirterek, "Masaj yapan kadın tamam. Göbeği ile diz kapağı arası kadının da kadına haramdır" ifadelerini kullandı. Ünlü ayrıca kadınların başka bir kadına dahi olsa göbek ile diz kapağı arasını ellettirmemesi gerektiğini söyledi.

Zaman zaman yaptığı açıklamalarda gündem olan Cübbeli Ahmet Hoca'dan yine çok konuşulacak ifadeler geldi. Haftalık olarak sohbet gerçekleştiren Cübbeli Ahmet Hoca, "Müslüman kadınların Müslüman olmayan kadınların yanında örtünmesi" gerektiğini savundu.

"GÖBEĞİ İLE DİZ KAPAĞI ARASINI KAPATMALI"

Otellerdeki spa hizmetlerine dikkat çeken Ünlü, "Kadın masaja gidiyor. Spa mı diyorlar? Spa mpa... İslami otele gidiyor orada masaj yaptırıyor. Masaj yapan kadın tamam. Göbeği ile diz kapağı arası kadının da kadına haramdır. O bölgeye kadar açtırmayacak, ellettirmeyecek" dedi.

"YANINDA ERKEK VARMIŞ GİBİ OTURACAK"

Ünlü, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu noktaya gelene kadar kadın ne? Endonezyalı. Dini ne? Budist. Budist kadının veyahut da Yahudi kadının veya Hıristiyan bir kadının masör bilmem ne gibi... Keyfi işleri konuşuyoruz. Bir zaruret meselesidir doktor bakabilir. Doktor avret yerine de bakar. Müslüman kadın Müslüman kadına ancak İslamın dışındaki bir dinden kadın aynı yabancı erkek hükmündedir. Kafire kadınların yanında da erkek varmış gibi oturacak."

Haberler.com - Güncel

Cübbeli Ahmet Hoca Ahmet Mahmut Ünlü Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (18)

Nur Yıldız:

'Sen yine de öğüt ver. Çünkü öğüt mü’minlere fayda verir." Zariyat 55.ayet

Nur Yıldız:

"Sen yine de öğüt ver. Çünkü öğüt mü’minlere fayda verir." Zariyat 55.ayet Allah razı olsun inşallah

Ali Yeğin:

Şeriatın hüküm sürdüğü, kadına bakmanın dahi büyük cezaları olduğu,bazılarımızında şeriat var diye özendiği.dışişleri bakanımızında"aramızda ayrılık yok" dediği afganistan daki bacha bazi için ne düşünüyor muhterem hocam.

Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title