Çepnidere'ye Sıcak Asfalt - Haberler
Haberi Paylaş

Çepnidere'ye Sıcak Asfalt

Bültenler - Güncel
Çepnidere'ye Sıcak Asfalt

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

İlçeye bağlı Çepnidere Mahallesi'ni karayoluna bağlayan yolda yapılan sıcak asfalt çalışmaları mahalle sakinlerini oldukça mutlu etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yolların kalitesini arttırmak için aralıksız çalışıyor. Bu doğrultuda Turgutlu ilçesi Çepnidere Mahallesinde yol iyileştirme programı kapsamında iş makineleri faaliyetlerini sürdürüyor. Mahalleyi karayoluna bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması yapıldı. Çepnidere Mahalle Muhtarı Tayfun Girgin uzun zamandır bekledikleri hizmetin gerçekleşmiş olmasından dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Girgin, verilen bu hizmet için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkürlerini iletti.

"Güle güle kullanın"

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla asfalta, parke taşına, yola ihtiyacı olan tüm mahallelere ulaşmak için çaba sarf ettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, "Başkanımızın gayretleri bizlere ışık oluyor. Bütçesini en iyi kullanan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl yalnızca 200 milyon TL gibi bir rakamı asfalt hizmetine ayırdı. Çepnidere Mahallesi de sıcak asfalta kavuştu. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun, güle güle kullansınlar" dedi.

Bültenler / Güncel

Tayfun Girgin Cengiz Ergün Turgutlu Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title