Haberler

Bu Sonbaharda Kadınlar Bob Marley Dinleyecek

Güncelleme:

Bob Marley'in müzik yoluyla 'tek sevgi tek dünya' sloganından yola çıkılarak yaratılan Marley markası ürünleri artık Türkiye'de de satılıyor.

MARLEY HOPARLÖRLERİYLE 'TEK SEVGİ TEK DÜNYA'

Efsane reggae sanatçısı Bob Marley'in oğlu Rohan Marley tarafından yaratılan Marley markasının yüksek ses kalitesi ve tasarımıyla dünya pazarında dikkatleri üzerine toplayan hoparlörleri Türk tüketicisinin beğenisine sunuldu.

Bob Marley'in müzik yoluyla 'tek sevgi tek dünya' sloganından yola çıkılarak yaratılan Marley markası ürünleri artık Türkiye'de de satılıyor. Markanın yüksek ses kalitesiyle dünya pazarında dikkatleri üzerine toplayan hoparlörleri hem şık tasarımları hem de ses kalitesiyle dikkatleri üzerlerine çekiyor. Müzisyenler yardımıyla geliştirilen bas ve tizin uyumuyla her enstrüman ve sesin optimum seviyede duyulması için tasarlanan hoparlörler, aynı zamanda Bob Marley'in zamansızlığına yakışan zorlu yaşam koşullarına dayanacak şekilde üretiliyor.

Bluetooth teknolojisiyle her kaynaktan kablosuz müzik dinleme keyfinin yanı sıra, 'çevre dostu' özelliğiyle ön plana çıkan hoparlörlerde FSC sertifikalı huş ağacından elde edilmiş ahşap ve REWIND™ adı verilen Marley patentli %30 kenevir, %30 organik pamuk ve %40 geri dönüştürülmüş PET şişelerden üretilen kumaş kullanılıyor. Mükemmel ses kalitesine sahip bu ürünler, Bob Marley ruhunu, Marley teknolojisiyle yaşatmak isteyen kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Dekoratif tasarımı ve kolay kullanımı ile kadınların yeni gözdesi olan Marley hoparlörler, yeni bir trende öncülük ediyor: Bob Marley'in en sevilen melodilerini yüksek ses kalitesiyle dinleyerek, Marley ruhunu evinizin her yanında hissedebilirsiniz.

Fiyatları 299,00 TL ile 999,00 TL arasında değişen Marley markalı hoparlörleri www.mobicom.com adresinde veya Vakkorama mağazalarında satın alabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bob Marley Türkiye Güncel Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Soykırım kabinesini neden yıktı? İşte Netanyahu'nun bundan sonraki sürece dair planı

Soykırım kabinesini neden yıktı? İşte Netanyahu'nun bundan sonraki sürece dair planı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title