Haberler

Bu da Türkiye'deki Suriyelilerden rahatsız olan Suriyeli! Verilen örneklere kayıtsız kalamadı

Güncelleme:

İstanbul Eminönü'nde yapılan bir sokak röportajında mikrofon uzatılan bir Suriyeli sığınmacı, çevreye rahatsızlık veren göçmenlerden rahatsız olduğunu dile getirdi.

Mültecilerle ilgili tartışmalar gündemin ön sıralarında kendine yer bulmaya devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan bir sokak röportajında Suriyeli bir gencin söyledikleri ise bir hayli dikkat çekti.

GÇÖMENLERDEN RAHATSIZ OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ

Daha önce yapılan diğer röportajların aksine son derece sakin geçen ikili diyalogda konuşan Suriyeli genç, karşısındaki kişinin verdiği örneklerden sonra kendisinin de çevreye rahatsızlık veren göçmenlerden rahatsız olduğunu dile getirdi.

"BEN DE ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM"

Çevreye rahatsızlık veren göçmenlerle ilgili karşısındaki kişi gibi düşündüğünü belirten Suriyeli genç, "O insanların yaptıklarından en az sizin kadar kadar rahatsızlık duyuyorum. Siz nasıl aile olarak bir yere çıktığınızda o davranışlardan rahatsız oluyorsanız ben de rahatsız oluyorum. Yanlış herkes için yanlıştır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Eminönü Güncel Haberler

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Bakmadan Geçme

Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi
Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

500

Yorumlar (6)

Adem Eren:

Türkiye'de 13 milyon mülteci var bunlar giderse kirada düşer işsizlikte düşer tüketim oranı azalır bilmediğimiz tanımadığımız insanlara dolmuş Allah sonumuzu hayretsin

203
14
yanıtYanıtla
mustafa Can:

Almanya'da Türklerden rahatsız olan bir sürü Türk var. Çok şaşılacak durum değil

96
42
yanıtYanıtla
Dogrucu:

almanyaya TÜRK anlaşma ile az talep ile gitmiş aynı şeydegik geri kafali

yanıt6
yanıt2
simit bekleyen martı:

ayılığın memleketi yok. biz ne ayılar görüyoruz doğma büyüme istanbullu..

118
20
yanıtYanıtla
YILDIRAY YILDIRIM:

kimliği de TC kimliği vah ülkeme vah. şehit kanları ile kazanılan toprakların TC kimliğini bedava dağıtın bakalım. o şehitlerin kemikleri sızlıyor kemikleri

80
16
yanıtYanıtla
YİGİT TÜRKALP:

örnek suriyeli

47
9
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title