Böyle Kitap Tanıtımı Görülmedi!


 - Haberler
Haberi Paylaş

Böyle Kitap Tanıtımı Görülmedi!
Bültenler - Güncel
Böyle Kitap Tanıtımı Görülmedi!
Türkiye'nin ilk akvaryumu Turkuazoo, 21 Ekim Pazar saat: 16:00'da ilginç bir kitap tanıtımı gerçekleşecek.

Turkuazoo Akvaryum köpek balıkları ve zengin sualtı dünyasıyla Burak Ballı'nın 'Sustum' adlı kitabının tanıtımıyla biraraya getiriyor.

Dünya'da  ilk kez bir kitap yazarı ile birlikte  basın mensupları akvaryumdaki platformda bir araya gelerek izleyenleri şaşkınlık içerisinde kalacakları bir olaya tanık edeceklerdir.


Burak Ballı Hakkında

Uluslararası areneda ilk kitabı '' SESSİZ BEKLEYİŞ'' ile ses getiren yazar şair Burak Ballı, ikinci kitabı ''SUSTUM'' adlı eserini  okurlarının beğenisine sunacak.

Yazar Burak Ballı'nın Turkuazoo dalgıçları ile yapacağı ve su altı dünyasının edebiyata verdiği ilhamı temsil eden gösteri ile başlayan tanıtım, imza töreni ve basın toplantısı ile devam edecek. Gösteri, su altı dünyasının edebiyata verdiği ilhamı temsil edecek.

Yazılarında hayatın tüm gerçek yönlerini kaleme alan, internet haber gazetelerinde yer alan yazıları, sosyal paylaşım sitelerinde yüzbinlere ulaşan hayranının beğeni ile okuduğu şiir ve yazıları ile dikkat çeken Ballı'nın bu yayınlanan ikinci kitabıdır.

''Tabi yaşamda yaşayan canlı cansız konuşmayan tüm varlıkların dili olmak için sustum'' diyen Ballı, kitabının ilk sayfasında  ''Söylenecek her söze cevabı olduğu halde susuyorsa bir insan sessizliğin sükunetinde denizler fethedilmiştir'' diyerek okurlarını selamlamaya hazırlanıyor.

Ayrıca kendi düşünce tarzı ve yorumu ile  bir çok konudaki açıklayıcı deneme yazılarını okurları ile buluşturacak olan Ballı  ''Aşk: Beden toprak olmadan ruhların özgürlüğe kavuşma anıdır.'' diyen Ballı  okurlarının bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor.


Ekim ayında okurları ile buluşacak olan Burak Ballı 'SUSTUM'' kitabının sevgi, barış, hak ve adalet üzerine yazılmış bir kitab olduğunu ifade ederek, kitabını ''Yaşanılabilir bir Dünya'nın duygu tercümanlarına armağan ettiğini'' belirtti.


Bültenler / Güncel

Türkiye Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title