Haberler

Boydak'ların Yargılandığı Fetö Davası İkinci Gününde (3)

HACI BOYDAK: AKLANARAK ÇIKMAK İSTİYORUMBoydak Holding eski Yönetim Kurulları Başkanları tutuklu sanıklar Hacı Boydak ve Şükrü Boydak, yargılandıkları FETÖ davasında savunmalarını yaptı.

HACI BOYDAK: AKLANARAK ÇIKMAK İSTİYORUM

Boydak Holding eski Yönetim Kurulları Başkanları tutuklu sanıklar Hacı Boydak ve Şükrü Boydak, yargılandıkları FETÖ davasında savunmalarını yaptı. Hacı ve Şükrü Boydak duruşmaya, Sincan Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı. Hacı Boydak savunmasında, "Kardeşim Memduh Boydak gereken her şeyi söyledi. Memduh'u Melikşah Üniversitesi mütevelli heyetinde ben görevlendirdim. Ortada eğer bir suç varsa, o suçu benim üzerime yıkmanızı istiyorum. Hiçbir sıkıntım yok. Hastalığımla ilgili iyi durumdayım. Hiçbir şekilde tahliye talep etmiyorum. Ben buradan aklanarak çıkmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

ŞÜKRÜ BOYDAK TAHLİYESİNİ İSTEDİ

Tutuklu sanık Şükrü Boydak ise, "Bugüne kadar 100'e yakın tanık dinlendi. Hakkımda hiçbir şekilde olumsuz bir şey söylenmedi. Devletimin uygun gördüğü her şeyi yaptım. 15 aydır tutuklu durumdayım. Şirketimizde sıkıntılı hiçbir şey olmadı. Her şey kayıt altındadır. Gözaltına alındıktan sonra evimde FETÖ'yle ilgili hiçbir şey bulamadılar. Ben 1 kuruş bile Bank Asya'ya yatırmadım. ByLock kullanmadım. FETÖ'nün yayın organlarına üyeliğim olmadı. Tahliyemi talep ediyorum" şeklinde konuştu.

Yapılan savunmaların ardından mahkeme heyeti duruşmayı yarın saat 09.00'a erteledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Boydak Holding Memduh Boydak Hacı Boydak Sincan Politika Güncel Haberler

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Bakmadan Geçme

1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Sevgiliye uzun günaydın mesajı 2024! Erkek sevgiliye ve kız sevgiliye gönderilebilecek en güzel romantik günaydın mesajları!
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title