Haberi Paylaş

Bornova'da 'Şenlik' Var

Bornova'da 'Şenlik' Var

Güncel Haberler

İzmir Bornova Belediyesi, Sonbahar Şenliği'ne ev sahipliği yapacak.

Ünlü Bulgar şarkıcı Galena, Cüneyt Şentürk, Sakobend ve Nuri Şen'in konuk olacağı Sohbahar Şenliği, Pınarbaşı Nazım Hikmet Rekreasyon Alanı'nda gerçekleştirilecek. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, tüm Bornovalıları piknik havasında gerçekleşecek olan şenliğe davet etti.

Balkan göçmenleri, Bornova Belediyesi ile İzmir Balkan Göçmenleri Derneği'nin işbirliğinde düzenlenecek. Sonbahar Şenliği'nde buluşacak. Pınarbaşı Nazım Hikmet Rekreasyon Alanı'ndaki Şenlik'te Ünlü Bulgar sanatçı Galena, Cüneyt Şentürk, Sakobend ve Nuri Şen sahne alacak. Pek çok Balkan kenti ile 'kardeş belediye' olan Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyona, aralarında Bulgaristan milletvekillerinin de yer alacağı çok sayıda konuk katılacak.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, tüm Bornovalıları piknik havasında gerçekleşecek olan şenliğe davet etti. İlçe sınırları içerisinde çok sayıda Balkan göçmeni vatandaşın yaşadığına dikkat çeken Atila, "Balkan kültürünü yaşatmak amacıyla düzenlediğimiz etkinlikte, halaylarımızı hep birlikte çekeceğiz. Her zaman olduğu gibi birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajlarını yine Bornovamızdan vereceğiz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Cüneyt Şentürk Olgun Atila Bornova İzmir Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title