Boğaziçi Üniversitesi'ne koyulan X-Ray cihazı ortalığı karıştırdı! Özel güvenlik, öğrencilere masa fırlattı - Haberler
Haberi Paylaş

Boğaziçi Üniversitesi'ne koyulan X-Ray cihazı ortalığı karıştırdı! Özel güvenlik, öğrencilere masa fırlattı

Haberler.com - Erdem Aksoy - Güncel
 - Güncelleme:

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs girişine X-Ray cihazı yerleştirilmesi öğrencilerin yanı sıra sosyal medyada çok sayıda kullanıcının sert tepkisine neden oldu. Bugün yapılacak Taşoda Müzik Festivali öncesinde yerleştirilen X-Ray cihazından geçmeyi reddeden üniversite öğrencileri özel güvenlik görevlileri tarafından darp edildi. Özel güvenlikçilerin öğrencilere tepki göstererek saldırdığı görüntüler sosyal medyada da büyük tartışma yarattı.

Son dönemde rektörlük tartışmalarıyla gündemden düşmeyen Boğaziçi Üniversitesi'nde bugün yapılacak Taşoda Müzik Festivali öncesinde de gerilim yaşandı.

KAPIYA YERLEŞTİRİLEN X-RAY CİHAZI TARTIŞMA YARATTI

Rektör Naci İnci'nin talimatıyla Güney Kampüs girişine yerleştirilen ve özellikle sosyal medyada büyük tartışmalara neden olan X-Ray cihazından geçmeyi reddeden öğrencilere özel güvenlik görevlileri müdahale etti.

ÖZEL GÜVENLİKÇİ ÖĞRENCİLERE MASA FIRLATTI

Görevlilerin öğrencilere yönelik müdahalesi cep telefonu kameralarıyla anbean kaydedilirken, görüntülerde bir özel güvenlikçinin öğrencilere masa fırlatmaya çalıştığı anlar yer aldı.

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Güncel

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Medya Naci İnci Rektör Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

osman :

Mesele okumak ve eğlenmek değil ki. Karışıklık kargaşa çıkarıp kaos ve terör ortamı yaratmak. Özel güvenlik işini yapıyor. Bu iş için görevlendirilmiş sonuçta bu adamlar. Yani öğrencinin ğuvenliği için. İşine gelmiyorsa defol git.

Gün Eş:

BUNLAR ÖĞRENCİDEN ÇOK EŞKİYAYA BENZİYOR

Lelouch vi britannia:

Tüm marjinal sol örgütler toplanmış. Adamlar senin güvenliğin için X-Ray koymuş. Bunlar da orada üçkuruşa çalışan güvenlikçiler uğraşıyorlar. Bu öğrenciler bu ülkenin geleceği olamaz. Belirli siyasi ve ideolojik eğitimler alarak oralara gidiyorlar.

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title