Bodrum'da Isale Hattı Borusu Patladı - Haberler
Haberi Paylaş

Bodrum'da Isale Hattı Borusu Patladı

AA - Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İsale hattı borusunun patladığı alan Patlamayla açılan çukurdan görüntüler Akan sulardan detaylar Bölgede tedbir alan zabıta ekiplerinden detaylar Olayı gören Ahmet Ocak ile röportaj Bodrum ilçesinde, içme suyu isale hattındaki patlama nedeniyle karayolunda büyük çapta hasar oluştu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

İsale hattı borusunun patladığı alan

Patlamayla açılan çukurdan görüntüler

Akan sulardan detaylar

Bölgede tedbir alan zabıta ekiplerinden detaylar

Olayı gören Ahmet Ocak ile röportaj Bodrum ilçesinde, içme suyu isale hattındaki patlama nedeniyle karayolunda büyük çapta hasar oluştu.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Bitez Mahallesi Bergamut Caddesi'nde, Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'ne (MUSKİ) bağlı içme suyu isale hattında patlama meydana geldi.

Patlamanın ardından, karayolunda yaklaşık 4 metre derinliğinde çukurun oluştu. Bodrum Belediyesine bağlı zabıta ekipleri çevrede güvenlik tedbiri aldı. Ekipler, sürücülerin oluşan çukura düşmemeleri için çalışma yaptı. İçme suyu hattından çıkan tazyikli su nedeniyle karayolunda da büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

İsale hattı patlamasına şahit olanlardan Ahmet Ocak, gazetecilere yaptığı açıklamada, büyük bir gürültüyle patlamanın yaşandığını söyledi.

Açılan çukurdan çok miktarda su aktığını ifade eden Ocak, "Asfaltı bile yerinden oynatacak kadar şiddetli patlama oldu. Ben o sırada dükkandaydım. Gürültünün ardından dışarı çıktığımda olayı gördüm." diye konuştu.

AA / Güncel

Ahmet Ocak, Bodrum, Politika, Güncel, Haberler

title