Haberi Paylaş

Bir garip zincir market protestosu! Babalarından talimatı alan küçük çocuklar, kasiyeri fırçaladı

Güncel Haberler

Zincir marketlerle ilgili fahiş fiyat tartışmaları vatandaşa da yansımaya başladı. Telefon hattını iptal ettirmek için BİM markete giden bir vatandaş, protestosuna çocukları alet etti. Babalarının yönlendirmesiyle kasiyer üzerinden market sahiplerine mesaj veren çocuklar, "Kimse Türk devletine hakaret edemez. Bozkurtlar ulusun. Allah Türk'ü korusun" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin zincir marketlerle ilgili fahiş fiyat eleştirileri, tartışmaları bambaşka bir boyuta taşımaya başladı. Erdoğan ve Bahçeli'ye verdiği yanıtların ardından tepkilerin odağı haline gelen BİM CEO'su Galip Aykaç, Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı görevinden istifa etti.

Zincir marketlere yönelik denetimler artarken, vatandaşlar protesto için ilginç yöntemlere başvurmaya başladı. Bunun son örneği sosyal medyaya düşen bir görüntüde gözler önüne serildi.

Çocuklarıyla birlikte BİM markete giden bir vatandaş, kendisine ait BİMcell telefon hattını iptal ettirmek istediğini söyledi. Market kasiyerine bir mesajlarının olduğunu söyleyen vatandaş, yanındaki iki çocuğunu protestosuna alet etti.

"Türk evladının, Türk çocuğunun size diyeceği var. Sizinle alakalı değil. Siz buranın çalışanısınız, sizinle ilgili bir sıkıntımız yok" diyen adamın ardından konuşan çocuk, "Sen ve diğer abilerimiz, ablalarımız burada çalışıyor. Siz Türk gencisiniz, sizin hiçbir suçunuz yok. Ama buranın patronları Türkiye'yi tehdit ve hakaret etti. Ve biz de buna sessiz kalmayacağız. Kimse Türk devletine hakaret edemez" ifadelerini kullandı.

Diğer çocuk ise, "Bozkurtlar ulusun, Allah Türk'ü korusun" dedi. Protestonun ardından vatandaş telefon hattını iptal ettirdi.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Bim Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (60)

Şeref Karaöz:

Adam üzerine basa basa sizinle alakası yok siz kusra bakmayın diyor Sahte haberlerle nereye varacaksınız önce ahlak. Ahlak yoksa böyle yalan haberlerle insanları yanlış yönlendirirsiniz.

Cevap Yaz04Yayından Kaldır
Umut Akten:

Orda olmak vardı o babaların ağzını yüzünü kırmak ne güzel olurdu karaktersızler çalışanın sucu ne gıt oranın sahıbine fırça at bakayım yaşaya bılcenmi

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:

KASİYERİN TEK GÖREVİ BARKODU OKUTUP ÜRÜNÜ SATMAK ALAKASI OLMAYAN İNSANLARA SİTEM ETTİKÇE BİR YERE VARAMAYACAKSINIZ :)

Cevap Yaz21124Yayından Kaldır
Tüm 60 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title