Haberi Paylaş
Başkan Yılmazer'den Hastalara Geçmiş Olsun Ziyareti

Başkan Yılmazer'den Hastalara Geçmiş Olsun Ziyareti

Güncel Haberler

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, hasta ziyaretleri kapsamında SEAH'da yatan sinema, tiyatro, dizi oyuncusu Can Gürzap ve Mustafa Gümüş, İsmail Yılmazer'i ziyaret etti.

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer,hastalarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hasta yakınlarından da kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığını soran Başkan Yılmazer; "Halkımızın iyi gününden ya da kötü gününde olmak biz yöneticilerin görevleri arasında olsa da bu bir insanlık vazifemizdir. Bizler komşumuzun, dostumuzun iyi ve kötü gününde yanında olabilme kültürüyle yetiştirildik. Bizlerde her fırsatta bu ziyaretleri yapma gayreti içerisindeyiz. Bu gün ziyaretinde bulunduğumuz tüm hastalarımıza geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar diliyorum" dedi.

Başkan Yılmazer, Sanatçı Can Gürzap'ın tedavisi hakkında doktorlarından bilgi alırken, Sanatçı Gürzap'la bir süre sohbet etti ve geçmiş olsun dileklerinde bunlundu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Aydın Yılmazer Can Gürzap Sapanca Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title