Haberler

Başkan Kaya şehit oğlunu unutmadı doğum gününde parti rozeti hediye etti

Güncelleme:

ŞEHİT OĞLUNU UNUTMADI

BBP Keçiören İlçe Başkanı Muhammed Kaya, geçtiğimiz ay Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde şehit sakıt Mevlüt Yoğurtçu'nun bize emaneti bulunan oğluna doğum günü ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz ay Fırat Kalkanı Harekat alanında şehit sakıt Mevlüt Yoğurtçu'nun cenaze merasimine dahil bulunan Kaya, şehidin emaneti Yağız Efe'yi unutmadı.

Başkan Kaya şehit oğlunu unutmadı doğum gününde parti rozeti hediye etti

MİNİK YAĞIZ EFE'YE PARTİ ROZETİ HEDİYESİ

Yağız Efe'ye hevesi karşı fırka rozeti armağan ettiğini söyleyerek şu lafları söyledi: "Yağız Efe'nin hediyeler değil, partimizin rozeti merakını çekti. Ben de ona ikram ettim. Aile ismini ilk Alperen düşünüyormuş ama Yağız Efe'ye karar vermişler aile ile istişaremizde Yağız Efe Alperen olsun dedik rozetinin hakkını vereceğinden hiç şüphem yok o artık hepimizin evladı yolu bahtı açık olsun" dedi.

Başkan Kaya şehit oğlunu unutmadı doğum gününde parti rozeti hediye etti

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Haberler

Bakmadan Geçme

Süper Lig'deki ilk yabancı hakem kim? Mario Melero Lopez kimdir? Hakan Hatipoğlu elendi mi? Hakan Hatipoğlu neden yok? Şekip Mosturoğlu kimdir? Şekip Mosturoğlu Fenerbahçe Başkanlığa aday mı? Evren Barış Yavuz kimdir? Evren Barış Yavuz kaç yaşında, nereli mesleği ne? Korkma Ben Yanındayım 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 13 Nisan Korkma Ben Yanındayım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Kardeşlerim 125. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 13 Nisan Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Gönül Dağı 136. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 13 Nisan Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? BEŞİKTAŞ Samsunspor maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! BJK-SAM maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Beşiktaş Samsunspor maçı CANLI izle! 13 Nisan Beşiktaş Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Mallorca Real Madrid maçı ne zaman, saat kaçta? Mallorca Real Madrid hangi kanalda, şifresiz mi? Torino Juventus maçı ne zaman, saat kaçta? Torino Juventus hangi kanalda, şifresiz mi? Altay Çorum maçı ne zaman, saat kaçta? Altay Çorum hangi kanalda, şifresiz mi? Adana Demirspor Kayserispor maçı ne zaman, saat kaçta? Adana Demirspor Kayserispor hangi kanalda, şifresiz mi? Beşiktaş Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta? Beşiktaş Samsunspor hangi kanalda, şifresiz mi? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 13 Nisan GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE!
title