Balık Avlarken Kaybolan Gencin Cesedi Bulundu - Haberler
Haberi Paylaş

Balık Avlarken Kaybolan Gencin Cesedi Bulundu

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Balık Avlarken Kaybolan Gencin Cesedi Bulundu

Adana’nın Kozan ilçesinde babası ile balık tutmak için baraj gölüne açıldıktan sonra bindikleri kayığın alabora olması sonucu kaybolan gencin cesedi 48 saat sonra bulundu.

Adana'nın Kozan ilçesinde babası ile balık tutmak için baraj gölüne açıldıktan sonra bindikleri kayığın alabora olması sonucu kaybolan gencin cesedi 48 saat sonra bulundu.

Alınan bilgiye göre, geçen cumartesi günü ilçeye bağlı Durmuşlu Mahallesi'nde bulunan baraj gölünde babası Vural Uçar ile küçük bir kayıkla balık tutmak için göle açılan Aykut Can Uçar (18), kayığın alabora olması sonucu suya düşüp kayboldu.

Göldeki balıkçılar baba Vural Uçar'ı kıyıya çıkardı, ancak oğlunu kurtaramadı. Adana Sivil Savunma Sualtı Arama Kurtarma ekipleri ve Adana Emniyet Müdürlüğü su altı polisleri 2 gündür yaptıkları aramada bu sabah Aykut Can Uçar'ın cansız bedenine ulaştı.

Kıyıya çıkartılan Aykut Can Uçar'ın cesedi savcının incelemesinin ardından Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Can Uçar Kozan Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title