Az Daha Oğlunu Eziyordu - Haberler
Haberi Paylaş

Az Daha Oğlunu Eziyordu

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
Az Daha Oğlunu Eziyordu

Erzurum'da babasının kullandığı otomobilin altında kalan ve 2 yaşındaki Yavuz Dursun ölümden döndü.

Erzurum'da babasının kullandığı otomobilin altında kalan ve 2 yaşındaki Yavuz Dursun ölümden döndü. Otomobilin sağ bacağının üzerinden geçtiği için ezilme olan Dursun, gazetecilere otomobil altında nasıl kaldığını gösterdi.

Merkez Palandöken ilçesi Yukarı Köşk Mahallesi'nde oturan evli, 5 çocuk babası taksici Çetin Dursun, 21 Ağustos günü 25 T 2065 plakalı otomobili ile iftar için evin önüne geldi. Bu sırada babasını gören Yavuz, kardeşleriyle birlikte taksinin ardından koşmaya başladı. Otomobilini park ederken manevra yapan Çetin Dursun, oğlu Yavuz'a çarparak altına aldı. Görenlerin bağırması üzerine Çetin Dursun, otomobilini durdurmaya çalışırken araç lastiği oğlunun sağ bacağının üzerinden geçti. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesine kaldırılan Yavuz'un çekilen röntgenler sonucunda sağ bacağında ezilme olduğu belirlendi.

Mahalleye girdiğinde çocuklarının hepsinin birden otomobile koştuğunu belirten Çetin Dursun, "Çocuklarımın hepsi küçük. Beni gördükleri zaman çok seviniyorlar. Taksimin arkasından koşmaya başlıyorlar. Her defasında uyarıyorum ama çocuk işte. O günde Yavuz'u göremedim ve taksinin altına girdi. Şans eseri oğluma birşey olmadı. Yavruma birşey olsaydı kendimi affetmezdim. Bundan sonra daha dikkatli olacağım" diye konuştu. - Erzurum

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Politika, Güncel, Haberler

title