Haberler

Antalya Başkan Melih Gökçek, Expo 2016 Antalya'yı Gezdi

Abone Ol

Başkan Melih Gökçek, EXPO 2016 Antalya'yı gezdiANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Antalya'nın Aksu İlçesi'ndeki EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek alanı gezdi, bilgi aldı.

Başkan Melih Gökçek, EXPO 2016 Antalya'yı gezdi

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Antalya'nın Aksu İlçesi'ndeki EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek alanı gezdi, bilgi aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 22 Nisan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafında açılışı yapılacak EXPO 2016 Antalya sergi alanına gelişinde EXPO 2016 Antalya Genel Sekreteri Kazım Aydın tarafından karşılandı. Buggy ile 1121 dönümlük EXPO 2016 Antalya sergi alanını gezen, EXPO kulesi, EXPO göleti, çocuk adası gibi yapıları yakından gören Başkan Gökçek, EXPO Tepesi'ne de çıktı. Başkan Gökçek, 10 farklı temada 15 dönümlük bir alana yayılan bitki heykelleri de yakından inceledi ve bilgi aldı.

Melih Gökçek, Türkiye Tema Bahçeleri için ayrılan alanda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Ankara bahçesindeki çalışmaları da izledi.

EXPO 2016 Antalya sergi alanında kısa sürede çok güzel işler yapıldığını söyleyen Başkan Gökçek, şöyle konuştu: "Bazı bölümler özellikle dikkatimi çekti. Bilhassa bu yabancılara yaptırdığınız çiçek hayvanlar. Onlar çok hoşuma gitti. Tebrik ediyorum, kutluyorum. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak geldik, yerimizi gördük. Ankara'yı en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Ümit ediyorum EXPO'nun Türkiye'ye turist açısından da çok ciddi bir katkısı olur. Güzel Antalya'mızda güzel bir etkinlik. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum ve kutluyorum."

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın, ziyaretin sonunda Başkan Gökçek'e EXPO 2016 Antalya'nın simgesi şakayık takdim etti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Melih Gökçek Kazım Aydın Antalya Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Oktay Derelioğlu sağlık durumu nasıl, iyileşti mi, nerede? Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu saldırı sonrası sağlık durumu nasıl oldu? Behzat Ç. 2. sezon ne zaman başlayacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm hangi tarihte yayınlanacak? Türkiye enflasyon ne zaman düşecek? Enflasyon 2024'de ne olacak, ne kadar artacak? Enflasyon ne zaman tek haneye düşecek? Ziraat Türkiye Kupası maçları hangi kanalda? ZTK maçları nereden izlenir? Mesut Yar Sözcü Tv'den neden ayrıldı? Sabahın Sözcüsü Mesut Yar yok mu, neden yok? Mesut Yar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Mesut Yar hangi partiden aday ve nereye aday oldu? Erzurumspor - 24 Erzincanspor maçı ne zaman? Erzurumspor - 24 Erzincanspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? SINIF ANNESİ UYGULAMASI KALDIRILDI MI? Okullarda 'Sınıf Annesi' yasaklandı mı, neden kaldırılıyor? MEB 'Sınıf Annesi' açıklaması nedir? Kuruluş Osman YENİ BÖLÜM (139. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Şahane Hayatım YENİ BÖLÜM (6. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Şahane Hayatım yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Seçil Erzan'ın maaşı ne kadar, kaç TL? Seçil Erzan kaç para maaş alıyor? Benim Güzel Ailem 22. BÖLÜM ne zaman? Benim Güzel Ailem yeni bölüm (Final) ne zaman, fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var Mandıracı Amca iflas mı etti? Mandıracı Amca kapandı mı, neden kapandı? THY, Avustralya uçuşları ne zaman başlayacak, direkt uçuş var mı? Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu mu? Beylerbeyi Sarayı hangi günler açık? Beylerbeyi Sarayı giriş ücreti! Beylerbeyi Sarayı ne zaman yapıldı?
title