Haberler

Amasra Limanı mendirek onarımı

Abone Ol

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Limanı mendirek onarımı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Limanı mendirek onarımı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Tunç, yaptığı yazılı açıklamada, önceki yıllarda yolcu iskelesi inşaatı tamamlanarak hizmete açılan Amasra Limanı'nda mendireği dalgalardan koruyacak beton elemanların dökümüne devam edildiğini belirtti.

Geçmiş yıllarda meydana gelen fırtınalarda limanın ana mendireğinde yoğun dalga aşınmaları meydana geldiğini ve mendireğin büyük hasar gördüğünü ifade eden Tunç, şunları kaydetti:

"Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 13. Bölge Müdürlüğünce yapılan etüt çalışmaları neticesinde mendireğin onarımı yatırım programına alındı ve yapım ihalesinin gerçekleştirilmesinin ardından mendirek onarımının inşaat çalışmalarına başlandı. Amasra Limanı'nı daha güvenli ve korunaklı hale getirecek 30,7 milyon liraya ihale edilen mendirek onarımı inşaatında antifer blokların imalatına devam ediliyor. Karadeniz, Bartın ve Amasra için büyük bir yatırım olan Amasra Limanı mendirek onarımı için başta Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA / Güncel

Enver Yılmaz AK Parti Bartın Amasra Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title