Haberler

Ümit Özlale'nin adaylığını açıklayan Akşener'den CHP'ye gönderme: İzmir'i kokudan, sığınmacıdan kurtaracak

Son Güncelleme:
Abone Ol

Ümit Özlale'yi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP'ye açık açık göndermede bulundu. Akşener, "İzmir'e çok iyi gelecek. İzmir'i kokudan, sığınmacıdan kurtaracak. Kimse faşistlikle suçlamasın İzmir'de sığınmacılara belediye üzerinden ekstra bir yardım, herhangi bir indirim yapılmayacak." ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adaylarının Ümit Özlale olduğunu söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP'ye "kötü koku" göndermesinde bulundu. Akşener, " İzmir'e çok iyi gelecek. İzmir'i kokudan, sığınmacıdan kurtaracak. Kimse faşistlikle suçlamasın İzmir'de sığınmacılara belediye üzerinden ekstra bir yardım, herhangi bir indirim yapılmayacak." dedi.

İYİ PARTİ'NİN İZMİR ADAYI ÜMİT ÖZLALE

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi il gezilerine devam ediyor. Son durağı İzmir olan Akşener, İYİ Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nı açıkladı. Akşener, adaylarının Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özlale olduğunu söyledi.

"İZMİR'İ KOKUDAN KURTARACAK"

Özlale'nin adaylığını açıklayan Akşener, eski ittifak ortakları CHP'ye açık açık göndermede bulundu. Akşener, "İzmir'e çok iyi gelecek, İzmir'i kokudan kurtaracak. İzmir'i sığınmacıdan kurtaracak. Kimse faşistlikle suçlamasın İzmir'de sığınmacılara belediye üzerinden ekstra bir yardım, herhangi bir indirim yapılmayacak. Dürüstlüğüne kefil olduğum, proje manyağı etmişti bize İzmirlileri de proje sağanağına tutacaktır. İzmir'e gerçekten çağ atlatacağına inandığım İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı huzurlarınıza davet ediyorum" dedi.

"YEREL SEÇİMLERE YALNIZ BAŞIMIZA GİRECEĞİZ VE KAZANACAĞIZ"

Akşener, şunları söyledi: "Birinci aşama hür ve müstakil bir biçimde yerel seçimde kendimizi tarttırmak... Biz kaç kilo ediyoruz, neyiz, neye tekabül ediyoruz, milletimizin ne kadarına ulaşmışız, milletimizin derdini ne kadar anlamışız bunu bu seçimde göreceğiz. O sonuca razı geleceğiz. O sonuç sizi üzen, hayallerimizi kıran bir sonuçsa o sorumluluk bana aittir, gereğini yapacağım. GİK'imizin aldığı karar benim de şiddetle benimsediğim o karar çerçevesinde biz yerel seçimlere yalnız başımıza gireceğiz ve kazanacağız."

Kaynak: ANKA / Güncel

Meral Akşener İYİ Parti İzmir Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

En son deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Az önce deprem mi oldu? Pendik Stadyumu suni çim mi? Pendik Stadı yapay çim mi, doğal çim mi? Pendikspor - Galatasaray maçı ne zaman? Pendikspor - Galatasaray maçı hangi kanalda, saat kaçta? Ümit Özdağ'a neden soruşturma açıldı? Ümit Özdağ hakkında soruşturma mı başlatıldı? Arsenal - Wolverhampton maçı ne zaman? Arsenal - Wolverhampton maçı hangi kanalda, saat kaçta? En uzun gece ne zaman? 2023 en uzun gece hangi tarihte, ayın kaçında? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 2 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 2 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (107. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? TRENDYOL MİLLA KAPANIYOR MU? Trendyol Milla ürünleri nereden alınır, artık satılmayacak mı? TİKTOK YASAKLANDI MI? TikTok Türkiye'de yasaklandı mı, hangi ülkede yasaklandı? ASGARİ ÜCRET ARA ZAM KALKTI MI? Asgari ücret 2024 Ara zam olacak mı? Asgari ücret ne kadar olacak 2024 Son Dakika? BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA 2024? Beşiktaş (BJK) başkan adayları belli oldu mu? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (116. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (353. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title