Haberler

Ağrı'da 7 kişinin öldüğü otobüs kazası Türkiye'de iki gün içinde yaşanan 5. otobüs kazası olarak kayıtlara geçti

Abone Ol

Ağrı'da bir yolcu otobüsüyle yakıt yüklü tankerin çarpıştığı feci kazada 7 kişi öldü, 11 kişi yaralandı. Feci kaza, Türkiye'de iki gün içinde yaşanan 5. otobüs kazası olarak kayıtlara geçti. Son 2 gün içindeki 5 kazada toplam 12 kişi hayatını kaybederken, 84 kişi yaralandı.

Ağrı'nın Tutak ilçesinde otobüs ile tanker çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle alev alan iki araç, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

7 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Kazanın meydana geldiği sırada Ankara'da '2000 Köy Yaşam Merkezinin Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ağrı'da meydana gelen kazada 7 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise kazada 11 kişinin yaralandığını bildirdi.

Ağrı'da 7 kişinin öldüğü otobüs kazası Türkiye'de iki gün içinde yaşanan 5. kaza olarak kayıtlara geçti

İKİ GÜN İÇİNDEKİ 5. OTOBÜS KAZASI

Meydana gelen acı kaza, ülkemizde iki gün içerisinde yaşanan 5. otobüs kazası olarak kayıtlara geçti. Dün Bolu'da devrilen yolcu otobüsünde üç kişi hayatını kaybetmiş, 16 kişi ise yaralanmıştı. Yine sabah saatlerinde ise Amasya'nın Taşova ilçesinde iş makinesine çarpan tur otobüsünde bulunan üç kişi öldü, 10 kişi de yaralandı.

Ağrı'da 7 kişinin öldüğü otobüs kazası Türkiye'de iki gün içinde yaşanan 5. kaza olarak kayıtlara geçti

REFAH PARTİSİ'NİN OTOBÜSÜ ŞARAMPOLE DEVRİLDİ

Yine dün Yeniden Refah Partisi'nin Ankara'da yapılan 2'nci Olağan Genel Kurulu sonrası Kayseri'ye dönüş yolunda olan, partililerin taşındığı yolcu otobüsünün Nevşehir'de şarampole devrildiği kazada 17 kişi yaralandı.

Ağrı'da 7 kişinin öldüğü otobüs kazası Türkiye'de iki gün içinde yaşanan 5. kaza olarak kayıtlara geçti

GÖÇMENLERİ TAŞIYAN OTOBÜS DEVRİLDİ

Öte yandan bu sabah da Sivas'ın Gürün ilçesinde geri gönderme merkezine götürülen göçmenleri taşıyan yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu iki kişi öldü, 30 kişi de yaralandı.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Güncel

Ağrı 3. Sayfa Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title