Haberi Paylaş

Adanalı Kadınlar, "Anneler Günü'nü Ayşe Arman ile Kutlayacak

Güncel Haberler

Adanalı Kadınlar, 'Anneler Günü'nü Ayşe Arman ile Kutlayacak

ünlü gazeteci-yazar Ayşe Arman, “Anneler Günü” etkinlikleri kapsamında Adana’da sevenleriyle söyleşi yapacak.

ünlü gazeteci-yazar Ayşe Arman, "Anneler Günü" etkinlikleri kapsamında Adana'da sevenleriyle söyleşi yapacak.

Renkli kişiliğinin yanı sıra yaptığı röportajlarla bilinen, "Kimse Okumazsa Ben Okurum", "Kimse Sormazsa Ben Sorarım", "Sevgilim, Ben ve Alya" ile "Gezi'nin Güzel İnsanları" adlı kitaplarıyla da çok konuşulan Ayşe Arman, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00'da Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nin davetlisi olarak hemşehrileriyle bir araya gelecek.

Adanalı ünlü gazeteci Ayşe Arman'ın, AVM'nin ortak kullanım alanında, Anneler Günü'ne özel gerçekleştireceği söyleşi ve sürprizlerin yer aldığı interaktif "Kadının Gücü" konulu etkinliğine tüm ziyaretçiler ücretsiz katılabilecek.

Bir çocuk annesi olan Ayşe Arman'ın anneliğe, kadına ve çalışma hayatına dair birçok konuya değineyeceği söyleşiye katılanlar, onunla sohbet edip, birlikte fotoğraf çektirme imkanı da bulabilecekler. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Anneler Günü Ayşe Arman Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title