50.cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Parkuru ve Katılacak Takımlar Yarın Basına... - Haberler
Haberi Paylaş

50.cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Parkuru ve Katılacak Takımlar Yarın Basına...

Demirören Haber Ajansı - Güncel
50.cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Parkuru ve Katılacak Takımlar Yarın Basına...

Basın TOPLANTISI SAAT 10: 00'DA ÇIRAĞAN KEMPİNSKİ OTEL'DE YAPILACAK.

Basın TOPLANTISI SAAT 10: 00'DA ÇIRAĞAN KEMPİNSKİ OTEL'DE YAPILACAK..

27 Nisan - 4 Mayıs 2014 tarihleri arasında Alanya'dan, İstanbul'a 8 etapta 1254 km boyunca nefes kesen bir mücadeleye sahne olacak 50.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'na katılacak takımlar ve 50.yıl parkuru yarın İstanbul'da düzenlenecek basın toplantısı ile tanıtılıyor.

"Bisikletin Elli Yıllık Tutkusu" sloganıyla düzenlenecek olan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda boy gösterecek 21 profesyonel takım ve yıldız sporcularının yanı sıra TUR 2014 yarışma parkurunda yer alan etapların özellikleri, zorluk dereceleri, öne çıkan tırmanış ve sprint fırsatları ve 2014 yılının diğer yenilikleri ilk kez basın ile paylaşılacak. Basın toplantısı saat 10.00'da Çırağan Kempinski Otel'de başlayacak.

(ud) - Dan

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Kempinski Otel İstanbul Türkiye Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title