Haberler

110 Kiloluk 'Manken' Podyumu Salladı

Güncel Haberler

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Göltürkbükü'nde düzenlenen defilede mankenlerle birlikte podyuma çıkan, "Çocuklar Duymasın" dizisinin oyuncusu 110 kilogram ağırlığındaki Gülnihal Demir, izleyenleri hayran bıraktı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Göltürkbükü'nde düzenlenen defilede mankenlerle birlikte podyuma çıkan, "Çocuklar Duymasın" dizisinin oyuncusu 110 kilogram ağırlığındaki Gülnihal Demir, izleyenleri hayran bıraktı. İlk kez podyuma çıktığını belirten Demir, "Biliyorum çok kiloluyum bu nedenle podyum da sallandı. İlk kez podyuma çıktığım için çok heyecanlıydım. Ama sevenlerim beni alkışlayınca heyecanım gitti" dedi.

Moda tasarımcısı Büşra Edebali'nin sosyetenin gözde tatil beldelerinden Göltürkbükü'ndeki Onikion Beach Club'ta düzenlediği defile için atölyesinde hazırladığı özel tasarım kıyafetleri, BCA Ajansı bünyesindeki Elvan Kübra Baş, Ceren Aydınoğlu, Tuba Adıgüzel, Ayşegül Doyuran, Esma Bilici, Burcu Solmaz, Öznur Arslankale, Simay Kasıcı ve Çocuklar Duymasın dizisindeki sevimli kaynana rolündeki 60 yaşındaki bir çocuk annesi Gülnihal Demir, ahşap iskele üzerindeki podyumda sundu. Defilede Tasarımcı Fulya Civaroğlu'nun takıları ile süslenen ve sahil kentlerinde giyilebilecek özel tasarım kıyafetlere yer verildi.

Tatilcilerin şezlonglara yatarak izlediği defilede podyuma çıkan Gülnihal Demir, profesyonel mankenlere taş çıkarttı. Neşeli ve sevecen hareketleri ile dikkatleri çeken, emekli bankacı olduğunu ve son 10 yıldır dizilerde rol aldığını belirten Demir, ilk kez çıktığı podyumda heyecanlandığını ancak izleyenlerin alkışları ile rahatladığını belirtti. Demir, "Şu anda tam 110 kiloyum, 48 kilodan bu hale geldim. İlk kez podyuma çıktım. Biliyorum çok kiloluyum, bu nedenle podyum da sallandı. Çok heyecanlıydım, izleyenlerim beni alkışlayınca rahatladım. 20 yıl sigara içtim bırakalı 20 yıl oldu. Ses tellerimdeki rahatsızlık nedeni ile kortizon olmuştum o kilo almama neden oldu. Herkese buradan söylüyorum kesinlikle sigara içmesinler. Podyumda kıyafet sunmak dizide oynamaktan daha zormuş" dedi. - Bodrum

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Gülnihal Demir Göltürkbükü Bodrum Muğla Politika Güncel Haberler

title