Gümüşhane Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı

Gümüşhane Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı

Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme, Çevre, Kültür Ve Turizm Birliği Olağan Meclis Toplantısı, Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında yapıldı.

Gümüşhane Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı

Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme, Çevre, Kültür ve Turizm Birliği Olağan Meclis Toplantısı, Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında yapıldı.

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Birlik Müdürü Bayram Akçay, İl Genel Meclisi üyeleri Naim Ağaç ve Muammer Taş, Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Sebat Turan ve 60 köy muhtarı ile birlik görevlisi Zeynel Abidin Keleş katıldı.

Karatepe, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, toplantının temel amacının yaz ayları boyunca yapılan işlerle ilgili köy muhtarlarını bilgilendirmek olduğunu söyledi.

Çok iş yapılan bir hizmet dönemi geçirdiklerini ifade eden Karatepe, "Çok iş yapmamıza rağmen işlerin çok daha rantabl olabileceğini, daha güzel sonuçlar elde edebileceğimizi de biliyoruz. Hedefimiz hep dört dörtlük iş çıkarmak ve hedeflenen amaçlara ulaşmak. Genel hatlarıyla verimli bir yıl olduğunu düşünüyorum. Bazı eksikliklerimiz olmakla beraber birçok alanda sizlerin de desteği ile çok iyi işler çıkardık" dedi.

Toplantıda daha sonra 2013 yılı çalışma raporu ve 2014 yılı birlik bütçeleri görüşülerek mevcudun oybirliği ile karara bağlandı. - Gümüşhane

Kaynak: AA