Cahit Karatepe Haberleri

Cahit Karatepe haber, Cahit Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Karatepe 1.12.2016
Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi
Buna göre, İpekyolu Kaymakamı Sabri Uzun ve Orhaneli Kaymakamı Abdulhalim Can Karabük vali yardımcılığına atanırken, Giresun Vali Yardımcısı Cahit Karatepe Karabük Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine getirildi.
Cahit Karatepe 1.12.2016
Karabük'e Yeni Vali Yardımcıları Atandı
Buna göre, İpekyolu Kaymakamı Sabri Uzun ve Orhaneli Kaymakamı Abdulhalim Can Karabük vali yardımcılığına atanırken, Giresun Vali Yardımcısı Cahit Karatepe Karabük Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine getirildi.
Cahit Karatepe 28.7.2016
Ohal Uygulaması
Vali Karahan başkanlığındaki toplantıya, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun vali yardımcıları Yüksel Çelik, Recep Uzal, Barış Demirtaş, Cahit Karatepe, Murat Çağrı Erdinç, Giresun İl Jandarma Komutanı Albay Ali İhsan Ersoy, Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, belediye başkanları, kaymakamlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri katıldı.
Cahit Karatepe 27.7.2016
Fındık İşçilerine Ödenecek Ücretler Belirlendi
Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında yapılan toplantıda, fındık hasadında çalışacak işçilere ödenecek günlük ücretlerin belirlendiği ifade edildi.
Cahit Karatepe 7.9.2015
Doğankent Veysi Akın Koloğlu Meslek Yüksel Okulu Hizmet Binası Tamamlandı
Ziyaretlerde, Giresun Vali Yardımcısı Cahit Karatepe ile  Giresun Üniversitesi Rektör Yrd.
Cahit Karatepe 11.5.2015
Ahilik Haftası
Ayhan, ahiliğin, günümüz evrensel değerleri ile uyum gösteren, benzeri bulunmayan bir kültür ve medeniyet hazinesi görevi üstlendiğini kaydederek, "Ahilik, bir insan bilimidir. Her şeyde, her ortamda ve çağda, denge ve düzen tutturandır. Dağıtan değil, toplayandır. Yıkan değil yapan, dünya ve ahiret dengesini tutturandır" dedi.  Törende yılın ahisi seçilen cam ustası Veli Öztürk'e, Giresun Vali Yardımcısı Cahit Karatepe ve GESOB Başkanvekili Namık Altunbaş tarafından kaftan giydirildi.
Cahit Karatepe 13.4.2015
Giresun Adası'na Gezi Sınırlaması
Çevre kurulundan yapılan yazılı açıklamada, kurul üyelerinin Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında toplanarak gündem maddelerini görüşerek karara bağladığı belirtildi.
Cahit Karatepe 23.3.2015
Giresun'da Nevruz Kutlaması
Giresun Vali Yardımcısı Cahit Karatepe ve Giresun Belediye Başkanvekili Ahmet Yusufağaoğlu, nevruz ateşini yaktı, örs üzerinde demir dövdü.
Cahit Karatepe 19.9.2014
Vali Yardımcıları Uçar ve Karatepe'ye Veda Yemeği
Gümüşhane'de görev yaparken son kararname ile tayinleri çıkan Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ve Meral Uçar onuruna veda yemeği düzenlendi.
Cahit Karatepe: Vali Mayda'ya Veda YemeğiCahit Karatepe 8.6.2014
Cahit Karatepe 25.4.2014
Gümüşhane İstihdam ve Mesleki Eğitim Toplantısı
Yeni belediye binasındaki bir lokantada yapılan toplantıya Vali Yusuf Mayda, Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Serhat Önder, Belediye Başkan Vekili Yusuf Erdem, Vali Yardımcıları Meral Uçar ile Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Ahmet Can, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, kurum müdürleri ve işverenler katıldı.
Cahit Karatepe 22.4.2014
Köylere Hizmet Götürme Çevre Kültür ve Turizm Birliği Meclis Toplantısı
Valilik Toplantı Salonu'nda Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında yapılan toplantıya, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, meclis üyeleri Zülfikar Bal, Mustafa Adil Gürses ile 91 köy muhtarı katıldı.
Cahit Karatepe 17.4.2014
2014 Yerel Seçimleri
Gümüşhane Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ile Meral Uçar, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen'i ziyaret etti.
Cahit Karatepe 18.3.2014
Köydes Uygulamaları Tahsisat Komisyon Toplantısı
Mayda, başkanlığında gerçekleştirilen KÖYDES Uygulamaları Tahsisat Komisyonu Toplantısına Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, ilçe kaymakamları ve komisyon üyeleri katıldı.
Cahit Karatepe 6.3.2014
Özel İdare'den Süt Toplama Aracı
Gümüşhane İl Özel İdaresinde düzenlenen törene, Vali Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, İl Genel Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, İl Genel Meclisi üyeleri ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kadir Karakoç katıldı.
Şu an buradasınız: Cahit Karatepe Haberleri | Cahit Karatepe Kimdir - Haberler - Cahit Karatepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Karatepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresun'da 104 İşçi Mesleki Yeterlilik Belgesi Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.5.2020 02:49:16. #1.14#
title