Güldür Güldür Show'a kimler katıldı, yeni oyuncular kim ve kimler var?

Güldür Güldür Show'a kimler katıldı, yeni oyuncular kim ve kimler var?

Güldür Güldür Show kadrosuna yeni katılan oyuncularla güldürmeye devam ediyor. 3 yeni oyuncuyla sezona giren Güldür Güldür Show'un izleyicileri, Güldür Güldür Show'a kimler katıldı, yeni oyuncular kim ve kimler var, Çağlar Çorumlu kimdir, sorularını sormaya başladı. İşte Güldür Güldür Show ile ilgili merak edilen sorular ve cevapları…

Güldür Güldür Show'a kimler katıldı, yeni oyuncular kim ve kimler var?

İzleyenleri kahkahaya boğan Güldür Güldür Show yeni sezona yeni oyuncularla girdi. 3 yeni oyuncu ile kadrosunu genişleten Güldür Güldür Show'un izleyicileri bu gelişme üzerine Güldür Güldür Show'a kimler katıldı, Güldür Güldür Show'a katılan oyuncular kim,Çağlar Çorumlu kimdir, Aylin Kontente kimdir ve Güldür Güldür Show'da kimler var gibi sorular sormaya başladı.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'A KATILAN OYUNCULAR KİMLER?

1. ÇAĞLAR ÇORUMLU
Çağlar Çorumlu 1977 doğumludur. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Eskişehir'de yaşadığı müddette tiyatro kulübü'ne katıldı. Üniversite eğitiminden sonra tiyatro eğitimi almak için 2000 yılında İstanbul'a yerleşti. Profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro Kabare Taksim oldu. Çağlar Çorumlu'nun rol aldığı ilk dizi Kabare Taksim ekibinin yaptığı 7 Numara oldu. Burada canlandırdığı Yusuf Güdük karakteri ile çok sevildi. Çağlar Çorumlu birçok tiyatro topluluğunda yer aldı ve kendi tiyatro topluluğunu kurdu.
2. İREM KAHYAOĞLU
İrem Kahyaoğlu 1980 yılında İzmit'te doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ana Sanat Dalı'nda eğitim aldı. İrem Kahyaoğlu ilk olarak Aliye dizisi ile seyirci karşısına çıktı. İrem Kahyaoğlu'nun rol aldığı dizi filmler; 2004 Aliye, Karadayı, Aşk Yalanı Sever, Yıldızlar Şahidim, Yasak Elma.
3. AYLİN KONTENTE
Aylin Kontente 1982 yılında İzmir'de doğdu. 9 Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Kampüsistan dizisi ile profesyonel oyunculuğa başlamıştır. 2012 yılında Alper Kul ile evlenmiştir. Aylin Kontente 1 yıldır bebeği olduğu ve onunla ilgilendiği için programda yer almıyordu. Yeni sezonda Aylin Kontente Güldür Güldür Show'a geri dönüyor. Aylin Kontente'nin rol aldığı dizi filmler; Kampüsistan, Sır Gibi, İnsanlar Alemi, Seksenler, Güldür Güldür Show. Aylin Kontente yeni sezonda yeni skeçlerle karşımıza çıkacak.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW OYUNCULAR KİMLER?

Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosu:
Açelya Topaloğlu
Ali Sunal
Çağlar Çorumlu
Aylin Kontente
İrem Kahyaoğlu
Alper Kul
Aycan Koptur
Aziz Aslan
Berkay Tulumbacı
Burak Topaloğlu
Doğa Rutkay
Ecem Erkek
Emre Altuğ
Evrim Akın
Mahir İpek
Meltem Yılmazkaya
Onur Atilla
Onur Buldu
Özgün Aydın
Simge Günsan
Sinan Çalışkanoğlu
Uğur Bilgin
Ünal Yeter

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Güldür Güldür Show Cuma günleri yayınlanıyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Güldür Güldür Show saat 20.00'de başlıyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Güldür Güldür ShowShow TV'de ekrana geliyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.