Gönen Çayı Haberleri

Gönen Çayı haber, Gönen Çayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gönen Çayı - 15.01.2019
Gönen'de Tarım Arazileri Sular Altında
Balıkesir'in Gönen ilçesindeki Gönen Çayı'nın taşması nedeniyle bölgedeki bazı tarım arazileri su altında kaldı.
Gönen Çayı - 08.03.2016
Gönen Çayı'nda Cesedi Bulunan Kişi Toprağa Verildi
Balıkesir'in Gönen ilçesinde, çayda kaybolduktan sonra ölü bulunan 33 yaşındaki İbrahim Çiftçi'nin cenazesi, toprağa verildi.
Gönen Çayı - 07.03.2016
Gönen Çayın'da Kaybolan Kişinin Cesedine Ulaşıldı
Balıkesir'in Gönen ilçesinde çayda kaybolan İbrahim Çiftçi'nin cesedine ulaşıldı.
Gönen Çayı - 29.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde ceset gördüklerini öne süren vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan çalışmalar sona erdi.
Gönen Çayı - 29.02.2016
Motoruyla Çaya Düşen Genç Bulanamadı
33 yaşındaki İbrahim Çiftçi, 14 Şubat Pazar günü Karşıyaka Mahallesi'nde çay içindeki beton zeminden motosikleti ile karşıya geçmek isterken akıntıya kapılarak kayboldu. Çevredeki vatandaşların aramalarına rağmen bulunamayan Çiftçi'nin kaybolduğu jandarmaya haber verildi. Çevrede arama yapan jandarma, İbrahim Çiftçi'yi bulamayınca UMKE, Gönen Akut, itfaiye ile Çanakkale Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı deniz polisinden yardım istedi. Gelen ekiplerin yaptıkları aramalar sonucu motosikleti derede bulunan Çiftçi'ye bir türlü ulaşılamadı. JAK ekibinin Gönen Çayı'ndan Marmara Denizi'ne kadar ve Denizkent kıyılarında da yaptığı arama çalışmalarında gencin cesedine ulaşılamazken, ekipler aramaları durdurdu.
Gönen Çayı - 24.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde ceset gördüklerini öne süren vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan çalışmalar devam ediyor.
Gönen Çayı - 22.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde ceset gördüklerini öne süren vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.
Gönen Çayı - 20.02.2016
Ege'de 199 Göçmen Kurtarıldı
Arama çalışmaları 6 gündür devam ediyor Öte yandan, Balıkesir'in Gönen ilçesi Tuzakçı Mahallesi'nde motosikletiyle Gönen Çayı'ndan geçmeye çalışırken kaybolduğu ileri sürülen kişiyi arama çalışmaları devam ediyor.
Gönen Çayı - 19.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde ceset gördüklerini öne süren vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.
Gönen Çayı - 18.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde, ceset gördüklerini iddia eden vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan arama çalışmaları kapsamında, suya düşüp akıntıya kapıldığı değerlendirilen kişinin kıyafetleri bulundu.
Gönen Çayı - 17.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde, ceset gördüklerini iddia eden vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan arama çalışmaları kapsamında, suya düşüp akıntıya kapıldığı tahmin edilen kişinin motosikleti bulundu.
Gönen Çayı - 16.02.2016
Gönen Çayı'ndaki Ceset Arama Çalışmaları
Balıkesir'in Gönen ilçesinde, ceset gördüklerini iddia eden vatandaşların ihbarı üzerine çay ile çevresinde başlatılan arama çalışmaları sürüyor.
Gönen Çayı - 15.02.2016
Balıkesir'de Dalgıçlar Çayda Ceset Arıyor
Alınan bilgiye göre, Tuzakçı Mahallesi'nde Gönen Çayı kıyısında hayvanlarını otlatan bir grup vatandaş, jandarmayı arayarak suda ceset gördüklerini söyledi.
Gönen Çayı - 26.02.2014
Gönen Bediye Başkanı Yakar'dan Sarıköy'e Ziyaret
Beldeye doğalgaz getirilmesiyle ilgili Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu nezdinde çalışma başlattıklarını açıklayan Yakar, ziyarette yaptığı konuşmada, EPDK'nın gerekli onayı vermesi halinde Sarıköy'de ikamet eden belde sakinlerinin de doğalgazın nimetlerinden faydalanacaklarını söyledi. Sarıköy beldesinin içinde geçen çayın ıslah edilmesi konusunda çalışma başlattıklarını dile getiren Yakar, Gönen Çayı'nın ıslahı konusunda elde edilen başarının Sarıköy Çayının ıslahında da yakalanacağını dile getirdi.
Gönen Çayı - 19.06.2013
TBMM Genel Kurulu
Gönen Çayı'nın kirliliğinin yol açtığı sağlık sorunlarıyla ilgili gündemdışı söz alan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, "Sayın Ertuğrul Günay'a Genel Kurul'da söz hakkı verilmemiş.
Gönen Çayı - 30.05.2013
Gönen Çayı Zehir Akıyor
Balıkesir'in Gönen ilçesinin 2023 vizyonu tartışıldı.
Gönen Çayı - 29.05.2013
Gönen Çayı Islah Ediliyor
Balıkesir'in Gönen Belediyesi Gönen çayını ıslah ediyor.
Gönen Çayı - 21.02.2013
Gönen Tabakhane Bölgesi Turizm Alanı Olarak Hizmet Verecek
Gönen çayının ıslahını da öngören kentsel dönüşüm projesini değerlendiren Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, TOKİ tarafından yapılması planlanan otellerin ihale ile yatırımcılara kiralama ya da satışının yapılacağını, projenin hayata geçmesiyle birlikte Gönen'e kaplıcalardan sonra ikinci termal turizm merkezinin kazandırılacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gönen Çayı Haberleri | Gönen Çayı Haber - Haberler - Gönen Çayı haberleri, son dakika gönen çayı haber ve gelişmeleri burada. GÖNEN ÇAYI, ATIKLAR NEDENİYLE SİYAHA BÜRÜNDÜ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.7.2021 20:29:30. #1.15#

title