Gonca Vuslateri Balayı Dönüşü Yüzük Takma Töreni Yaptı
Haberler » Güncel » Gonca Vuslateri Balayı Dönüşü Yüzük Takma Töreni Yaptı - Haber

Gonca Vuslateri Balayı Dönüşü Yüzük Takma Töreni Yaptı

Sessiz sedasız yaptığı evliliği magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyunca Gonca Vuslateri, eşiyle evlilik yüzüklerini balayı dönüşü yaptıkları sade bir törenle taktı.

Bir süre önce sessiz sedasız evlenen ünlü oyuncu , düğünün ardından balayı dönüşü yaptıkları yüzük takma töreninin görüntü ve fotoğraflarını hesabından paylaştı.

NİŞAN YÜZÜĞÜNÜ EVLENDİKTEN SONRA TAKTI

Böylece Vuslateri'nin evlenmeden önce nişan yüzüğü takmadığı, aksine evlendikten ve balayı olarak çıktığı tatilin ardından eşiyle evlilik yüzüklerini taktığı ortaya çıktı. Vuslateri'nin paylaştığı 15 saniyelik videoda sade bir gelinlik giydiği ve damatlık giyen eşi Edip Burak Ertoğan ile birlikte piyano ve keman eşliğinde bir evin salonundan içeri girdiği görülüyor.

"YÜZÜKSÜZ GELDİK"

Vuslateri paylaştığı fotoğrafın açıklamasına, "Yüzüksüz geldik.. Yüzüklerimizi takti Attila .. Ve son bestesiydi aslinda yuzuklerimiz .. Icinde kalakaldik dinlerken. Ve sevdiklerim icin,guzel dilekleri icin .. Giydim gelinlik.. Sakin sessiz.. Sevdiklerimizle, aile evinde .. Ailemiz olmus arkadaslarimizla.." diye yazdı.

TATİL İÇİN 'A GİTMİŞTİ

Vuslateri, bir süredir birlikte olduğu ses mühendisi Edip Burak Ertoğan ile dünya evine girdi. Yılbaşı tatili için Tayland'ın Phuket Adası'na giden çiftin, burada 31 Aralık gecesi gizlice ve sade bir törenle evlendiği öğrenildi.


Haber Videosu

: Gonca Vuslateri Balayı Dönüşü Yüzük Takma Töreni Yaptı

Manşet

Haberler