Gömeç Mahalle Liginin Şampiyonları Kupalarına Kavuştu

Gömeç Mahalle Liginin Şampiyonları Kupalarına Kavuştu

Gömeç Mahalle Liginin Şampiyonları Kupalarına Kavuştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvasında birinci olan Mithatpaşa ve Kemalpaşa takımlarına kupaları düzenlenen bir törenle verildi.

Balıkesir'in Gömeç ilçesinde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvasında birinci olan Mithatpaşa ve Kemalpaşa takımlarına kupaları düzenlenen bir törenle verildi.

Gömeç'teki turnuvada; Gençler kategorisinde birinci olan Kemalpaşa ile Yıldızlar kategorisinde birinci olan Mithatpaşa mahallelerinin takımlarına kupalarını Gömeç Kaymakamı Cumhur Duran'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Uslu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serap Özer, İlçe Spor Müdürü Ahmet Suakar tarafından verildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara birer futbol topunun hediye edildiği törende konuşan Gömeç Kaymakamı Cumhur Duran, gençlerin heves ve heyecanlarının kendisini son derece mutlu ettiğini belirterek, "Biz istiyoruz ki ömür boyunca güzel işlerle meşgul olun hem spor yapın hem de ilmin peşinde olun. Bu organizasyonlarda bir kazanan birde kaybeden oluyor. Fakat görüyorum ki bu turnuvada herkes kazanmış. Ümit ediyorum ki hem özel yaşantınızda hem de sportif yaşantınız başarılarla dolu geçer. İlçemizde birinci olan takımlarımıza da il müsabakalarında başarılar dilerim. Bu turnuvayı organize eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Kupa dağıtım töreninde konuşan Gömeç Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Uslu ise; "Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde 20 ilçe belediyemizin 'İmkan Bizden Oynamak Sizden' sloganıyla ortaklaşa düzenlediği Mahalle Ligi Futbol Turnuvası yoğun ilgi ve coşkuyla ilçemizde tamamlanmıştır. Gençlerimizin eve çocuklarımızın sosyal çevreye alışabilmeleri, birbirleriyle olan ilişkilerinde kolaylık sağlayabilecek bir turnuva olduğunu düşünüyorum. Biz idareciler olarak çocuklarımızın geleceği için her türlü fedakarlığı yapmakta onların gelecekteki ideallerine kavuşmaları için her türlü sosyal ortamı sağlamaktayız. Bu turnuvanın düzenlenmesini sağlayan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur'a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim" diye konuştu. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title